Apranga žiemai

Žiema Lietuvoje būna įvairi: daug sniego, lietaus, šalčio, vėjo. Todėl labai svarbi tinkama apranga, tokia kaip žieminės striukės, pirštinės, šalikai, kepurės ar gobtuvai ir kt. Kas svarbu renkantis aprangą šaltajam sezonui? Tinkama apranga atitinkanti metų laiką yra tiesiog būtina. Dažnai galvojama, kad galima sutaupyti ir rinktis pigiausius rūbus. Tai yra klaida. Jei vasarai galima ir sutaupyti, tai žiemą verčiau teikti pirmenybę tik kokybiškiems gaminiams, kurie užtikrins šilumą, apsaugą nuo drėgmės ir vėjo. Tai labai svarbu, norint būti sveikiems.

StriukėsTokie aksesuarai kaip kepurės, pirštinės, šalikai ar veido kaukės nuo šalčio tiesiog būtinos, jei lauke praleidžiama daugiau laiko, nei tik nuo namų durų iki automobilio ir darbo. Renkantis šiuos aksesuarus reikia teikti pirmenybę tokioms medžiagoms kaip vilna ar kašmyras. Tai natūralūs audiniai, kurie šildys jus net ir žvarbiausią dieną. Taip pat tinkamos ir kepurės ar pirštinės iš natūralaus kailio. Kalbant apie pirštines, reikia paminti, kad galima rinktis ir iš sintetinio audinio, kuris yra neperšlampamas ir su pašiltinimo sluoksniu. Tokios pirštinės bus puikios tais atvejais, kai vykstate pramogauti, pavyzdžiui, slidinėti ar galbūt norite nulipdyti sniego senį kartu su vaikais. Dar galima rinktis odines pirštines, tik jos turėtų būti su pašiltinimo sluoksniu, nes jei tai tik oda be jokio pašiltinimo sluoksnio, tai tokios pirštinės bus tinkamos rudeniui ar pavasariui.

Aksesuarai yra labai svarbūs, tačiau ne mažiau svarbūs yra ir pagrindiniai rūbai. Norint šilumos žiemą, galima rinktis kailinius, paltus arba striukes. Pastarasis pasirinkimas bus tinkamas įvairiems gyvenimo atvejams tiek į parką vedžioti šunį, tiek ir į parduotuvę, tiek ir į darbą. Be to, šiuo metu žieminės striukės gaminamos taip, kad jos yra labai lengvos, patogios ir be galo šiltos. Audinys gali būti neperšlampamas, neperpučiamas ir suteikiantis komforto, kai neprakaituojama t.y. ne per karšta daug judant, bet ir ne per šalta, kai reikia ilgėliau pastovėti vienoje vietoje.

Kaip sakoma, kad nėra blogo oro, o tik netinkama apranga, todėl norint žiemą jaustis komfortiškai ir nesirgti, reikia rinktis tinkamą aprangą. Šiltos striukės, pirštinės, kepurės – būtini aksesuarai žiemos aprangos garderobe. Išsirinkę kokybiškus rūbus, jais džiaugsitės ne vieną žiemą, todėl neverta taupyti, verčiau skirti daugiau pinigų ir pasirinkti tik kokybiškus metų laiką atitinkančius daiktus, kurie tarnaus ne vieną šaltąjį sezoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>