Apšvietimas virtuvėje

Šviestuvai namuosePastaruoju metu pakabinami šviestuvai, atkartojantys tą patį šviesų ritmą, tampa vienu stipriausių virtuvės interjero elementu. Tačiau šviestuvų taip pat virtuvėje reikia ir daugiau. Pakalbėkime apie juos ir apie tai, kokius privalumus gražiai sutvarkyta apšvietimo sistema suteiks stilingai virtuvei.

Dėmesio centras – darbo stalas viduryje

Kaip jau minėjome, virtuvės centre, virš darbo stalo, dažnai siūbuoja keli pakabinami šviestuvai. Jie leidžia į darbo stalą atkreipti visą dėmesį. Tai naudinga praktiška, kadangi dirbant norisi ryškiai matyti ir salotą, kurią pjauni, ir pirštą, kurio nenori nusitarkuoti. Taip pat reikia matyti ir viską aplink. Taip pat tai sukuria iš šalies gražiai atrodantį apšvietimą, primenantį prabangių kulinarinių laidų išpopuliarintąjį. Tad nors galbūt turėsite gana paprastą virtuvę, tačiau vien tik tinkamai sukabintos lempos jums suteiks geriausią įspūdį apie šią virtuvę.

Jaukus apšvietimas valgomojo stalui

Turbūt pastebėjote, kad baruose, kavinėse, restoranuose, virš stalelių dažniausiai taip pat siūbuoja ne kas kita, o pakabinami šviestuvai. Tokios nuleidžiamos šviesos yra vienas jaukiausių dalykų, kurį galima suteikti aplink stalą sėdintiems žmonėms. Ar jie pietautų, ar kavą gertų. Žmonės mėgsta ne būti nutvieksti sceninės ryškios šviesos iš aukštybių, o turėti jaukų apšvietimą, kurio šaltiniai kybotų visai šalia. Tad jeigu jūsų virtuvė yra sujungta su valgomuoju ar su svetaine, tai gali būti pats geriausias apšvietimo sprendimas – pakabinti virš valgomojo stalo kelias ritmingai sustyguotas šviesas.

Šviesa sukurs ritmą ir balansą

Kaip jau minėjome, šviesos ritmas yra labai gražus dalykas. Jis suteikia erdvei tvarkos, balanso pojūtį. Gražu ir vienas pakabinamas šviestuvas, tačiau pakabindami juos kelis, jūs paprastu būdu sukuriate tiesiog tikrą magiją savo namuose. Tad kodėl gi nepasinaudojus tokiu paprastu pasiūlymu ir nesukūrus šviesos ritmo? Žmogaus akys ir psichologija mėgsta ritmą, ir tai ateina iš gamtoje mums gražių formų. Dvi kabančios vyšnios visada gražiau negu viena. Kekė vynuogių sukuria tikrą grožį, o viena nusiridenusi vynuogė nėra tokia svarbi. Tas pats ir su apšvietimo idėjomis – kybančios šviesos gali kurti ritmą ir grožį.

Šviesa leis dirbti lengviau

Verta apšviesti tam tikras virtuvės erdves ir dėl praktinių sumetimų. Gera idėja visada yra šaldytuve įmontuotas apšvietimas. Taip pat orkaitėje ir po gartraukiu. Visada matysite gaminamą maistą. Taip pat verta sumontuoti nedideles švieseles po spintelėmis, kad jos apšviestų tai, kas sudėta ant stalviršio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>