Bute uždaryti augintiniai nekalti dėl sienų plonumo

Kai daugiabučių akustiniai matavimai rodo gana prastus rodiklius, negalima kaltinti nieko, kad bute kažkur gyvena gyvūnas. Būstų šeimininkai, kurie, pavyzdžiui, užsiima būsto nuoma, dažnai sąmoningai stengiasi viską taip padaryti, kad tik žmonės su gyvūnais nesinuomotų buto. Juk nesinori, kad vėliau kaimynai nesustodami vieni kitus skųstų. Tačiau pykti ant šunų ar kitų gyvūnų, kuriuos girdite per sienas, nereikėtų – jie tikrai nekalti dėl to, kad sienos tokios plonos.

Šuo turi kartais loti

Sandarumo vertinimasPirmiausia, galima pastebėti, kad sandarumo testas visada rodo šuns nenaudai. Ar sienos bus labai plonos, ar šiek tiek storesnės, šuns lojimas visuomet bus bent kažkiek girdimas. Nebent tai mažo šuniuko cypimas. Tačiau tikrai pakankamai sandariame name neturėtų girdėtis niekas. Šuo yra šuo – jis kartais turi loti. Tai nėra neišauklėjimo ar blogos priežiūros ženklas, juo labiau, ne šuns blogo charakterio požymis. Tai natūralus dalykas. Taip, kaip žmogus, net ir būdamas vienas, turėtų kartais kalbėti, taip ir šuo turi kartais paloti. Jo darbas, įdiegtas tiesiog į genus – loti ant žmonių, kurie kalba kažkur toli, kurie yra ne čia, kurie svetimi.Taip pat garsu pasveikinti ir kitur esančius bei girdimus ar nujaučiamus gyvūnus, šunis.

Kaimynai skundžia vieni kitus

Kartais, kai daugiabučiuose akustiniai matavimai yra itin blogi, ir kaimynai vieni kitus girdi labai gerai, kaimynai netgi pradeda vieni kitus skųsti. Štai Elena, kurį laiką negalėjusi su šuniu būti visą dieną, grįžusi vakare po darbo rado laišką grasinantį nuo kaimynų. Tą patį vakarą jai paskambino būsto savininkai paklausti „ar viskas gerai“. Esą, kaimynai nerimauja, kad gal Elenai kas blogo nutiko, nes neva šuo be perstojo penkta para kaukia. Iš tiesų jis tik dvi dienas buvo paliktas ilgiau, o ilgiau pabuvęs vienas ima cypti. Todėl kaimynai, taip pat turintys šunį, iškart ėmė skųsti. Elena niekaip negalėjo suprati – juk ir jų šuo kartais kaukia. Tačiau čia jau žmonių charakterio kaltė viską spręsti skundais ir ginčais. Labiausiai moralizuoja patys kitų šunų šeimininkai galbūt dėl to, kad ir apie vaikų auklėjimą ima aiškinti paprastai daugiausiai tie, kurie irgi vieną turi ir jau jaučiasi visažiniais. Tiesa, sandarumo testas bei akustiniai tyrimai tame name galėtų būti geresni. Tereikėtų renovuoti daugiabutį ir visi galėtų džiaugtis daug tylesne aplinka bei pagaliau atsiradusiu privatumu savo pačių namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>