Dingę duomenys

Gal to nepagalvotumėte, bet data recovery in London yra iš tiesų gana populiari paslauga. Mes nuolat pradanginame tai vienokius, tai kitokius duomenis, ir tai tikrai virsta labai blogu dalyku. Gerai, kai būna dar įmanomi tie usb data recovery, tačiau, jeigu dingsta daugybė duomenų, kurių niekada nesusigrąžiname, tada tikrai liūdna.

Mūsų nuotraukos

Prarasti kompiuterio duomenysTai , kad mes iš tiesų gana dažnai pradanginame savo nuotraukas, rodo vienas paprastas pavyzdys. Turbūt ir jums ne kartą yra buvę, kaip kažkokie draugai atsiunčia ir parodo nuotraukas, kuriose jūs esate, ir jūs staiga sakote – oho, nemačiau jos 5 metus, nors lyg ir atsimenu tokią buvus. Tada dar draugai sako, kad jūs pats tą nuotrauką ir padarėte. Ir tada susimąstote, jog neaišku kada ir kaip, bet pradingo iš jūsų kompiuterio tos nuotraukos. Taigi, nors skaitmeninę informaciją yra labai patogu kažkur laikyti, nes ji fiziškai neužima vietos, tačiau ją ir sunaikinti be galo lengva. Ištrinti vienu mygtuko paspaudimu 1000 nuotraukų iš gimtadienio yra daug lengviau, negu pasirūpinti tokio dydžio šūsnimi popierinių nuotraukų. Jas reikėtų dar saujomis surinkti, kažkur išnešti ir, kad visiškai sunaikinti, sudeginti. Mes dažnai galvojame, kad esame pranašesni prieš savo senelius ar tėvus, kurie turi tikrai ribotą skaičių atvaizdų iš savo vaikystės. Kai savo mažylius mes fotografuojame nuolat, kaip jie auga, kaip keičiasi. Ir galvojame, kad vieną dieną jie bus subrendę, galėsite jiems parodyti gražią savo duomenų saugyklą. Tačiau juk iš tikrųjų jūsų duomenys nėra apsaugoti nuo galimo ištrynimo, sunaikinimo. Jeigu nuotraukas spausdintumėte, tada būtų paprasčiau. Tačiau tam tikra prasme, gal seneliai ir ne buvo tokie nuskriausti. Jie turėjo tas kelias vienetines nuotraukas. Mes turime krūvas kopijų, kurias galiausiai per klaidą ištriname, ir gali būti, kad nelieka išvis nieko.

Dingęs kinas

Įdomi situacija yra nutikusi su įvairiais kino kūriniais, kurie netapo populiariais, nepasiekė gal net kino ekranų. Sunku pasakyt, kas lengviau dingo. Ar kažkada seniau juostose sudegdavęs pirmasis kinas, ar skaitmeniniai objektai. Labai dažnai nepavykęs kinas kažkur numetamas, ištrinamas. Jis užima tikrai labai daug vietos, daug daugiau negu kokie nors Word dokumentai. Todėl norisi jo atsikratyti, taip darant dalykus neatidžiai, jis gali sudegti. Taigi, mūsų duomenys visą laiką yra ant pavojaus ribos, kai jie gali būti sunaikinti, ir galbūt jų taip lengvai nesusigrąžinsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *