Drabužiai internetu: ir apsipirkinėti vėl smagu!

Kai kalbama apie internetinę prekybą, neretai pabrėžiamas pavojus „nusvilti“. Paklausiu, o kas šiandien apskritai saugu? Kas garantuos, jog sumokėjus triženklę sumą populiariame „taške“, vietoj išsirinkto ala vardinio rūbelio negausi kruopščiai užmaskuotos klastotės? Budrumas būtinas bet kokiu atveju. Bene patikimiausia apsauga nuo galimo tapimo sukčių auka – išsirinkimas nuolatinio tiekėjo, tenkinančio tiek kainos, tiek ir siūlomų prekių įvairovės bei kokybės atžvilgiu. Tai galioja ir įprastų, ir internetinių parduotuvių atveju. Bet šis straipsnis visai ne apie tai, kaip kažkas tik ir taikosi jus apgauti. Tema kur kas nuotaikingesnė: kaip drabužiai internetu gali sugrąžinti pirkimo džiaugsmą?

internetinė drabužių parduotuvėDeja ne visos dailiosios lytie atstovės atitinka stereotipinį pavyzdį moterų, galinčių ištisą dieną šluoti parduotuvių lentynas. Mes:

  • Paprasčiausiai neturime tam laiko dėl darbo, namų ruošos, vyro, vaikų, augintinių priežiūros bei kitos kasdienės veiklos.
  • Esame įpareigotos nuo galvos iki kojų aprengti ne tik save, bet ir visus šeimos narius.
  • Ne kasdien piniginė leidžia išlaidauti – kam tada be reikalo „varvinti seilę“ ir nervintis matant visus brangius parduotuvių lobius.

Internetinė prekyba rūbas visas paminėtas priežastis paverčia bevertėmis:

  • Laiko taupymas.

Išvengiama laiko sąnaudų kelionei į/iš parduotuvės bei slankiojimo po jas ieškant tinkamų variantų, laukimo prie matavimosi kabinų bei prie kasos norint susimokėti už prekę. O jei, pagaliau sulaukus savo eilės, pardavėja netikėtai praneša, jog atsiskaitymas kortele šiuo metu negalimas…

Vietoj to galima sėdėti prie kompiuterio patogiai įsitaisius namuose, sudominusios prekės nuorodą nusiųsti draugės įvertinimui – argi ne viliojančiai skamba?

  • Dalis internetinių parduotuvių taiko praktiką orientuotis ne į kurią nors vieną pirkėjų grupę, bet pasiūlyti galimybę apsirengti visai šeimai. Tokiu būdu vienu prisėdimu galima išsirinkti suknelę sau, džinsus vyrui bei palaidinę dukrą. Neretai drabužiai internetu nėra vienintelė siūloma prekių grupė – papildomai galima įsigyti aksesuarų ar kosmetikos priemonių.
  • Teiginys, jog apsipirkinėti internetu yra pigiau, daugeliu atveju pasitvirtina. Taip galima apsidrausti nuo itin nemalonaus jausmo, kai gretimoje esančioje parduotuvėje pamatai, jog ką tik įsigyta prekė parduodama su nuolaida – užtenka tik kelių minučių norimos prekės palyginimui skirtingose internetinės parduotuvėse.
  • Drabužiai internetu patrauklūs ir dėl galimybės apsipirkti be įkyrių konsultančių pagalbos, kurios, sutikite, su savo perdėtu malonumu atbaido norą apsipirkti. Internetinėje parduotuvėje konsultacija prieinama, bet tik tokiu atveju, kai jums išties reikalinga pagalba.
  • Kartais apsipirkinėjant itin svarbu privatumas, tarkime – perkant apatinį trikotažą ar kitus subtilesnės paskirties rūbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *