Kas svarbu perkant plastikinis langus?

Langus perkame ne kasdien, todėl ir investicija ne pigi, ir pasirinkti reikia atsakingai. Į ką atkreipti dėmesį renkantis plastikinius langus, jei prioritetas yra kokybiški, saugūs ir sandarūs plastikiniai langai? Pateikiame kelis aspektus, kurie, tikime, palengvins sprendimo priėmimo procesą.

Plastikinių langų gamintojas

Sandarūs plastikiniai langaiPirmiausia, pasidomėkite langų gamintoju. Nerekomenduojame pirkti iš tų, kurie savo, kaip langų gamintojų veiklą, dar tik pradėjo. Taip pat nebūtina rinktis ir žinomiausių gamintojų, nes, ne paslaptis, dalis langų kainos bus už prekės ženklą. Įvertinę alternatyvas pasidomėkite atsiliepimais apie gamintoją. Internetas – puiki erdvė įvertinti, ar gamintojo langus įsigiję pirkėjai liko patenkinti. Neigiama informacija sklinda labai greitai ir plačiai, todėl jei gamintojo langai nekokybiški – turėtumėte rasti skundų pluoštą.

Plastikinių langų profiliai

Langų profilių sistema – tai aspektas, kurį privalu įvertinti, labai gerai apsvarstyti ir netaupyti šioje vietoje, jei turite galimybę. Profiliai, paprastai tariant – lango rėmai, yra viena reikšmingiausių viso lango sudedamųjų dalių. Sandarūs plastikiniai langai bus tie, kurių profilis bus kokybiškas, patvarus. Rinkdamiesi lango profilį atsižvelkite į montavimo vietą, t. y. ar langas bus skirtas gyvenamajam namui, ar negyvenamoms patalpoms. Pasitaiko, kad susiviliojama mažesne kaina ir įsigyjami langai, kurių profilis skirtas negyvenamoms patalpoms. Toks sprendimas netruks apkarsti.

Rinkdamiesi lango profilį įvertinkite šilumos laidumo koeficientą – kuo šis rodiklis didelis, tuo langai mažiaus sandarūs. Itin sandarūs plastikiniai langai turės labai žemą šį rodiklį. Nerekomenduojame taupymo sumetimais pirkti prastesnėmis termoizoliacinėmis savybėmis pasižyminčių langų, kadangi taip tikrai nesutaupysite – šildymo kaštai bus didesni.

Plastikinio lango stiklo paketas

Skaityti straipsnį “Kas svarbu perkant plastikinis langus?” »