Gėlių pristatymas orientuotas į klientų patogumą bei norą nustebinti

Jūsų artimo draugo, brangaus giminaičio ar mylimos antrosios pusės gyvenime artėja šventė? Nors daugelis žmonių įpratę kuklintis, garantuodami, jog jokios dovanos jiems nereikalingos, visi suprantame – į tokius pareiškimus rimtai nežiūrima: nesvarbu, ar esame pakviesti į rimtesnį paminėjimą, ar užbėgame tik simboliškai – "tuštiems" ateiti nevalia. Nesvarbu, ką benuspręstume įdėti į dovanų maišelį ar supakuoti į dailią dėžutę – be gėlių apsieiti dažniausiai nepavyksta. Tiesa, Jums reikėtų skirti laiko ne tik konkrečios gėlių rūšies bei jų kompozicijos pasirinkimui: pasvarstykite, gal šį kartą ir patį dovanojimo procesą norite paversti išskirtiniu? Jei taip, Jus gali sudominti gėlių pristatymas.

gėlių pristatymas Tikriausiai daugelis apie šią paslaugą yra girdėjęs. Na, bet pakartojimas niekada nekenkia. Gėlių pristatymas – tai kliento išsirinktų gėlių, jų kompozicijos ar puokštės įteikimas per tarpininką (kurjerį) kitam asmeniui, kurį siuntėjas nori pasveikinti vienos ar kitos šventės proga.

Kodėl ši paslauga patraukli siuntėjui?

  • patogu: gėlės Jūsų vardu pageidaujamam asmeniui įteikiamos neiškėlus kojos iš namų. Nereikia skirti laiko nei pastarųjų paieškai, nei kažkur keliauti norint jas įteikti.
  • greita: dauguma šia veikla užsiimančių firmų užsakymą įvykdo tą pačią dieną ar net kelių valandų bėgyje. Užsakymas internetu gali būti pateikiamas bet kuriuo paros metu.
  • galimybė paįvairinti dovanojimo procesą: neretai, įteikiant gėles, naudojamas ir kitokios formos sveikinimas, tarkime – muzikinis.

Savaime suprantama, jog asmuo, kuriam ir skirtas tokio pobūdžio pasveikinimas, liks maloniai pritrenktas: žinoma, jog visi tikimės vienokios ar kitokios dovanos savo šventės proga, tačiau toks originalus įteikimas tikriausiai nebus numatytas. Tokio pobūdžio staigmenos atmintyje ir išlieka ilgiausiai.

Patrauklu dar ir tai, jog gėlių pristatymo paslaugą teikiančios firmos pasirūpina plačiu kokybiškų prekių asortimentu, orientuotų į skirtingą klientų skonį. Galima rinktis iš įvairių rūšių skintų gėlių, išradingai sukomponuotų puokščių ar net vazoninių augalų.

Gėlių pristatymas – paslauga, sutaupanti daug laiko klientams. Tačiau tai tikrai nėra pagrindinis motyvas, skatinantis pastaraja naudotis. Jei žmogus nusprendė kažką pasveikinti, jam tikrai nebūtų sunku nuvykti (jei turi tam sąlygas) ir gėles įteikti asmeniškai. Dovanojančiajam aktualiausia, jog asmuo, kuriam tokiu būdu rodomas dėmesys, prisimintų tai ilgai ir būtų apdovanotas teigiamomis emocijomis, dėl to ir žvalgomasi tokių netradicinių sveikinimo būdų kaip gėlių pristatymas į namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>