J&G baldai-jūsų virtuvei ir ne tik

Visi įsirenginėjantys naują arba atnaujinantys seną būstą gali patvirtinti, kad baldų parinkimas – viena maloniausių proceso dalių. Šiandien straipsnelyje pakalbėsime, kokie baldai Vilniuje šiandien yra vieni geriausių, o konkrečiau – žvilgtelsime, kokie virtuvės baldai Vilniuje yra vieni kokybiškiausių.

Virtuvės ir kitokių baldų Vilniuje meistrai

VirtuvėJ&G baldai puikių dizainerių ir nepriekaištingai savo darbą atliekančių baldininkų sprendimai, padedantys įgyvendinti sudėtingiausias jūsų svajones, kuriant namų interjerą. Bendrovė teikia interjero projektavimo paslaugas, tarp kurių – apdailų medžiagų parinkimas ir paruošimas, įvairių dekoratyvių interjero sprendimų ir elementų parinkimas, lubų, grindų, apšvietimo ir elektros instaliacijų sumanus išvedžiojimas, kvalifikuota specialistų priežiūra, planų paruošimas. Kadangi šiandien vis daugiau žmonių nori interjerą įsirengti patys, pradedant nuo sienų dažų, baigiant baldais ir dekoratyviomis detalėmis, interjero projektavimo meistrai – tikras išsigelbėjimas. J&G baldai meistrai siūlo originalius, klasika, modernu ir skandinavišku stiliumi alsuojančius sprendimus. Pastarasis stilius šiandien ypač populiarėja. Žmonės ima vengti klasikinio, dažnai kiek apkraunančio erdvę stiliaus ir renkasi minimalistinius baldus, didesnes, nevisiškai užpildytas erdves, šviesias spalvas, gyvybės ir išskirtinumo interjerui suteikdami išskirtinėmis, mažomis stiliaus detalėmis. Štai, pavyzdžiui, virtuvės baldus šie gamintojai gamina atsižvelgdami į sudėtingiausius užsakovų pageidavimus. Šiandien vis populiaresni buitinės technikos įmontavimo sprendimai, kai orkaitės, mikro bangų krosnelės pakeliamos į didesnį aukštį, stengiantis išvengti jų statymo ant įvairių paviršių. Visiems pagamintiems virtuvės baldams taikomas iki dviejų metų garantinis laikotarpis. Visiems gerai žinoma, kad virtuvė yra bene svarbiausia namų erdvė, kurioje bent kelis kartus per dieną susirenka visa šeima – pusryčiaujant, vakarieniaujant, aptariant dienos reikalus. Todėl labai svarbu, kad jos įrengimas ir išplanavimas būtų ne tik kokybiškas ir patogus, bet ir skoningas. Internetinėje įmonės J&G baldai svetainėje galite aptikti išsamų interjero, o konkrečiau – virtuvės baldų sprendimų – pavyzdžių, pasisemti idėjų ir kreiptis į J&G baldai meistrus. Jie mielai atsakys į jūsų visus klausimus, pakonsultuos, padės priimti geriausią dizaino sprendimą ir nedelsiant imsis darbo. Labai greitai turėsite progą įsitikinti, kad J&G baldai – geriausi virtuvės baldai Vilniuje.

Puikūs atsiliepimai apie J&G

Be virtuvės baldų, įmonė J&G baldai gamina ir svetainės bei vonios baldus. Tokie svetainės baldai kaip komodos, stalai, kėdės, televizoriaus staliukai jūsų interjerą gali papuošti bet kokiu – klasikiniu, moderniu ar skandinavišku stiliumi. Naudojamos kokybiškos, puikiai padengtos medžiagos garantuoja ilgaamžiškumą ir atsparumą mechaniniams procesams. Tą patį galima pasakyti apie vonios baldus. Spintelės po kriaukle, praktiškos ir subtilaus dizaino vonios komodos gaminamos iš drėgmei, temperatūrų skirtumams atsparių medžiagų, todėl taip pat garantuoja ne tik puikų vizualų rezultatą, bet ir ilgaamžiškumą. Reikia paminėti, kad įmonė gamina ir nestandartinius baldus, kurie paprastai užsakomi į ofisus, medicinos įstaigas ar prekybos vietas. Bendrovės specialistai su malonumu priima visus iššūkius ir siekia geriausio rezultato. Štai jauna menininkė iš Vilniaus Evelina, įsirenginėdama savo naują lofto tipo būtą kreipėsi būtent į J&G baldai meistrus. „Norėjau kuo originalesnių, nestandartinių sprendimų, kadangi ir būstas nestandartinis – palikau viską su daline apdaila, norėjau „netvarkingai stilingo varianto“- pasakoja Evelina. Jai buvo pagaminta stilinga, baro tipo virtuvė. Svetainėje atsidūrė nedidelis skandinaviško tipo stalelis, koridoriuje – spinta su stumdomomis durimis, moderni knygų lentyna ir televizoriaus stalelis. Vonioje mergina paisrinka didžiulę, pailgo dubens tipo kriauklę, po kuria turėjo atsidurti skandinaviško tipo, minimalistinė spintelė. J&G baldai meistrai idėją įgyvendino puikiai. Jauną menininkę sužavijo puikūs gamybos terminai, greitas ir nepriekaištingas rezultatas, gera kokybė, na ir žinoma – geras kainos ir kokybės balansas. Akivaizdu, kad šie virtuvės baldai Vilniuje ir kiti baldai – vieni geriausių sostinėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>