Ką svarbu žinoti renkantis šaldytuvą?

Juodas šaldytuvasSunku net įsivaizduoti, kad namai neturėtų šaldytuvo, juk be šio buities prietaiso negalėtume išlaikyti maisto produktus. Kai perkami saldytuvai, tai dažnai nežinoma į ką atkreipti dėmesį, kad išsirinkti gerai veikiantį prietaisą. Tam nereikia žinoti sudėtingų terminų ar išmanyti veikimo principų. Pakanka žinoti svarbiausius niuansus ir rinktis bus daug paprasčiau.

Žinoma, kad pirmiausia reikia šaldytuvą rinktis pagal dydį. Renkantis tinkamą dydį, reikia išmatuoti vietą, kurioje stovės šaldytuvas ir pagal tai žinosite, iš kokios šaldytuvų kategorijos galite rinktis. Matuoti reikia aukštį, plotį ir gylį. Taip pat reikia pagalvoti ar norėsite paprastai laisvai pastatomo šaldytuvo, ar norite įmontuojamo šaldytuvo. Taip pat renkantis šaldytuvo dydį yra svarbi talpa. Ji skaičiuojama litrais. Visuomet reikia labai atidžiai pagalvoti dėl tinkamo dydžio. Jei šaldytuvu naudosis tik vienas žmogus, kuris mažai gamina, tai galima rinktis mažus šaldytuvus, o jei tai didelė šeima, tai visuomet geriau įsigyti didelės talpos šaldytuvą.

Renkantis dydį svarbu ir tinkamas šaldytuvo tipas. Populiariausi yra vienų durų, kurie stovi daugelio namuose. Jei gali būti su šaldiklio skyriumi arba be jo. Kitas tipas – dviejų durų. Jis populiarus pasirinkimas didelėse šeimose, kuomet yra didesnis poreikis laikyti daug šviežio maisto. Vienas skyrius su durimis skirtas šaldytuvui, o kitas skyrius skirtas šaldikliui. Tiesa, tokie šaldytuvai didesni ir užims daugiau ploto, nei mums įprasti vienų durų. Gali rasti ir trijų durų šaldytuvus. Tiesa, gali būti ir su didesniu skaičiumi durų, tačiau tokie retai matomi. Tai taip vadinami prancūziški šaldytuvai.

Renkantis šaldytuvą daugelis kreipia didelį dėmesį į gamintoją ir kainą. Ne visada gamintojas reiškia, kad prietaisas veiks sklandžiai. Kartais net ir pas geriausius gamintojus pasitaiko klaidų ir brokuotų prietaisų. Vis dėl to, visuomet geriau, kai saldytuvai perkami iš gerai žinomo gamintojo, nes tai suteikia didesnę galimybę, kad jie ilgai tarnaus, o jei ir bus gedimai, juos sutaisys garantinis aptarnavimas. Dėl to geriau iš nežinomų gamintojų nepirkti buities prietaisų. Taip pat neverta pirkti naudotų šaldytuvų, nes tai gali būti blogas sprendimas. Nors ir sumokėsite mažiau, tačiau naudotas šaldytuvas ir liks naudotu, o jūs nežinosite nei kaip jis buvo naudojamas, nei kaip prižiūrimas ir, kokie gedimai slepiasi. Taip pat kalbant apie kainas, reikia paminėti, kad verta sumokėti daugiau pinigų ir įsigyti gerai žinomo gamintojo šaldytuvą už didesnę kainą, nei pigų analogą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>