Kaip numesti svorio. Ar maisto papildai lieknėjimui tikrai veikia?

Artėjant vasarai dauguma griebiasi už galvų ir pradeda ieškoti būdų kaip greičiau atsikratyti keletos kilogramų, kad atėjus vasaros sezonui nebūtų gėda numesti marškinėlių paplūdimyje ar apsitempti trumpesniu sijonu.

papildai maistuiKadangi internete pilna informacijos apie tai, kaip stebuklingi maisto papildai lieknėjimui padeda greitai sudeginti riebalus, apie tai kaip riebalų degintojai tirpdo lašinius ar super dietos per mėnesį padeda numesti galybę kilogramų, tiesiog privalėjau pateikti tikslią ir objektyvią informaciją kaip po velnių kovoti su tuo antsvoriu.

Numeris vienas ginklas prieš riebalus – kalorijų mažinimas

Mokslininkai ir sporto dietologai sutinka, kad pagrindinė priežastis, kodėl daugumai nepavyksta numesti svorio yra per didelis kalorijų suvartojimas kasdienės mitybos metu. Tad norėdami atsikratyti taip lengvai ir greitai užaugančių kilogramų, visų pirma atkreipkite į tai, kiek valgote dienos metu.

Norėdami sudeginti kelis kilogramus riebalų sumažinkite kiekvieno dienos valgymo porciją 10 – 15 % ir po dviejų savaičių jau galėsite džiaugtis pirmaisiais rezultatais.

Ginklas numeris 2 – kalorijų balansas

Labai svarbu ne tik tai, kiek valgai, bet ir ką valgai. Kalorija savo prigimtimi nėra ta pati kalorija, nes labai svarbu iš kokio šaltinio ji yra išgauta. Pavyzdžiui 100 kalorijų iš cukraus sukels kur kas daugiau netvarkos Jūsų medžiagų apykaitoje nei tas pats kalorijų kiekis iš lėtai skylančių angliavandenių kaip saldžiųjų bulvių ar makaronų. Taigi, žiūrėkite ir žinokite ką valgote, ne tik tai, kiek valgote.

Ginklas numeris 3 – fizinis aktyvumas ir raumenys

Raumenys – kalorijas naikinantys mechanizmai, kurių turėdami daugiau, sudeginsime daugiau kalorijų bei atsikratysime daugiau poodžio riebalų.

Raumenims egzistuoti reikalinga daugiau nei dvigubai daugiau energijos, nei jos reikia tam pačiam kiekiui riebalinės kūno masės palaikymui. Tad ar nenorėtumėte gulėti lovoje ir žinoti, kad deginate kalorijas tiesiog ilsėdamiesi.

Maisto papildai sportui – greitas ir saugus kelias tikslo link

Jau sportuojate ? Derinate mitybą ? Jūs jau teisingame kelyje, bet norėdami pagreitinti rezultatus, nepamirškite ir to, kad papildai sportui (karnitinas, riebalų degintojai, bcaa aminorūgštys, proteinas) yra tiesiog būtini papildai norintiems paspartinti riebalų deginimą.

Fizinis krūvis, teisinga mityba, maisto papildai sportui padės pasiekti rezultatų greičiau. Tiesiog nenustokite tobulėti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *