Kodėl verta rinktis naujus butus Vilniuje?

Jei yra planuojama įsigyti nuosavą būstą, tenka apgalvoti nemažai dalykų, ir neretais atvejais yra pasvarstoma, kokį butą rinktis: naujos ar senos statybos name. Pirmasis variantas yra pasirenkamas kur kas dažniau, nes šie butai, lyginant su butais senos statybos namuose, turi kur kas daugiau privalumų. Neretai yra pasirenkami nauji butai Antakalnyje http://naujasisantakalnis.lt/nauji-butai-vilniuje-antakalnyje, ir čia siūlomi butai iš tiesų gali puikiai pasiteisinti. Taigi, kodėl verta priimti būtent tokį sprendimą?

Nauji butai VilniujePasirinkus butą naujos statybos name galima tikėtis, kad sąskaitos už būsto šildymą bus kur kas mažesnės nei senos statybos namuose, tad toks pasirinkimas gali būti iš tiesų praktiškas. Naujos statybos butų kaina paprastai yra didesnė, tačiau laikui bėgant sumokėtas skirtumas tikrai atsiperka, kadangi sąskaitos už šildymą bus kur kas mažesnės.

Nauji butai paprastai yra įrengiami gana patogiose Vilniaus vietose, todėl visai nesunkiai galėsite nuvykti į įvairias sostinės dalis, pavyzdžiui, į centrą ar į kitus rajonus. Įsitikinsite, kad naujai įrengtuose rajonuose susisiekimas yra tikrai labai patogus, ir net tuomet, jei naudojatės visuomeniniu transportu, tikrai labai greitai galėsite nuvykti ten, kur norite.

Naujojo Antakalnio rajonas http://naujasisantakalnis.lt/ laikomas pačiu žaliausi Vilniaus rajonu, ir šią gyvenamąją vietą nusprendžiama pasirinkti vis dažniau. Apsilankę internetinėje svetainėje tikrai galėsite rasti pakankamai nemažai naudingos informacijos apie parduodamus butus, ir tai, tikėtina, kad padės paprasčiau nuspręsti, koks pasirinkimas galėtų geriausiai pasiteisinti.

Naujos statybos namų kiemai paprastai yra didesni, todėl visada galima būti tikriems, kad pavyks rasti pakankamai vietos pasistatyti automobilį. Deja, senos statybos namų kiemai neretais atvejais yra gana nedideli, tad kartais gali kilti problemų pasistatyti automobilį.

Taip pat naujos statybų namų išplanavimas neretais atvejais gali būti kur kas patrauklesnis, tad bute didelių keitimų neteks atlikti. Taigi, tai dar viena svarbu priežastis, kodėl vertėtų pagalvoti apie naujos statybos buto įsigijimo.

Bankai gana dažnais atvejais gali suteikti didesnę paskolą, jei yra nusprendžiama pirkti naujos statybos butą, taiga, renkantis butą nevertėtų galvoti vien tik apie jo kainą. Nepamirškite, kad tai yra ilgalaikė investicija, tad rinktis butą vertėtų itin atidžiai ir įvertinti visus svarbius kriterijus. Kaip matome, naujos statybos butai turi kur kas daugiau kriterijų, taiga, galite būti užtikrinti, kad toks pasirinkimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>