Lūpų putlinimas: D. U. K

Lūpų putlinimo procedūra atveria kelius pagražinti savo veidą. Lūpos – viena iš veido sudedamųjų dalių. Kuomet jos yra gražios –pats veidas atrodo simetriškesnis. Nieko keisto, kad lūpų putlinimas yra taip dažnai pasirenkama procedūra. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai greitas ir paprastas būdas pakeisti savo išvaizdą.

Lūpų putlinimas turėtų prasidėti nuo kelionės pas specialistą, kuris pakonsultuos ir patars, ar Jums reikalinga tokia procedūra. Juk pasitaiko atvejų, kai profesionalai rekomenduoja net neputlinti lūpų, kadangi jos ir taip atrodo puikiai.

Norėdami sutaupyti Jūsų laiką pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus chirurgams.

Kiek laiko „atlaiko“ lūpų putlinimas?

Lūpų putlinimas dažniausiai laiko iki pusės metų, taigi būtent tiek laiko galėsite džiaugtis kur kas putlesnėmis lūpomis, kurios tuo pačiu atrodys natūraliai. Žinoma, visada galima įsidėti implantus, tačiau tai kur kas sudėtingesnė ir didesnės investicijos reikalaujanti procedūra. Visiškai lūpos grįš į savo natūralią pozicija praėjus 12 mėnesiui po procedūros, kadangi per tiek laiko išnyks hialuronas.

Ar tai yra saugi procedūra?

Tai yra visiškai saugi procedūra kadangi hialurono rūgštis nėra kenksminga žmogaus organizmui. Taigi ši procedūra gali būti atliekama reguliariai. Tokiu atveju putlias lūpas galėsite išlaikyti visą laiką.

Kiek ji kainuoja?

Lūpų putlinimas skirtingose vietose gali kainuoti skirtingai. Šiuo metu dažniausiai dominuojanti suma yra apie 200 eurų, tačiau kaip jau minėjome – ši suma nėra taisyklė, tad rasite ir tikrai pigesnių, ir brangesnių variantų.

Ar putlintos lūpos reikalauja papildomos priežiūros?

Lūpų putlinimas yra greitas būdas kiek pagražinti savo veidą ir po to nekeisti labai daug priežiūros. Paprasčiausiai, lūpomis po procedūros reikia rūpintis lygiai taip pat kaip iki tol. Nereikia tokių papildomų priemonių ar panašiai.

Į visus kitus klausimus geriausiai ir išsamiausiai Jums gali atsakyti profesionalas kuris teikia tokias paslaugas. Būtinai kuo detaliau susižinokite smulkmenas, kad galėtumėte paprasčiau apsispręsti, ar lūpų putlinimas Jums reikalingas ir ar tikrai esate pasiruošusi išbandyti šią procedūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>