Maža, bet stilinga vonia

Domus galerijaKuriant labai nedideles erdves, visuomet yra daugiau atsakomybės, norisi, kad viskas tame kambaryje būtų, ko reikia, atrodytų gerai, nebūtų apkrauta, ir kad viskas tilptų. Net jeigu renkamės naują vonios išvaizdą, idėjos vonios baldams, kada paskirta erdvė labai maža – bus tikrai sunkiau įgyvendinamos. Tačiau patiems sumaniausiems, visgi norintiems priimti iššūkį ir sukurti stilingą bei funkcionalią nedidelę vonią, vertėtų pasidairyti, ką gero siūlo domusgalerija.lt, ir surasti ten tinkančius sprendimus. Taip pat reikėtų į kai ką pažvelgti specifiškai.

Daiktai, kybantys ore

Išties labai daug dėmesio kuriant tam tikrus baldus dažnai dizaineriai kuria jų pavidalui ir pavidalo gražinimui. Dėl to jis dažnai gali būti net ir labai dekoratyvus, šiuolaikiškas, tačiau užimti nemažai vietos. Kad ir kas tai būtų – spintelė, kėdė ar dar koks kitas baldas. Kompaktiškai voniai reikia išgrynintų baldų. Tokių, kurie būtų gražūs dėl savo minimalizmo. Tarkime, lentynėlė gali būti tik pati lentynėlė, visos detalės suleistos į sieną, ir nieko daugiau nesimato. Taip pat ir komoda ar spintelė, statoma mažame vonios kambaryje – turėtų būti minimali, be didžiulių atsikišusių rankenėlių ar per sunkių didelių durų. Viskas būtinai turi būti labai gerai apgalvota ir minimalizuota. Tokių baldų yra pirkti ir jums reikėtų juos pasirinkti.

Permatomi paviršiai

Kita auksinė taisyklė kuriant interjerą mažai erdvei – naudoti labai permatomus paviršius. Jie taps savotišku raktu ir gelbėjimosi ratu tamsiose erdvėse. Permatomi paviršiai neužstos visko, kas yra sudėta, net jeigu realiai dalykai dėsis vienas ant kito. Permatomos lentynos, permatoma dušo kabina, permatomi pakabukai rankšluosčiams. Tiesa, mažoje vonioje nepašykštėkite kuo didesnio veidrodžio – jis optiškai didins erdvę. Žinoma, reikia sukurti ir daugiau apšvietimo sprendimų. Supraskite, kad tokia erdvė ne įprasta, tai labai mažas vonios kambarys. Dėl to geriau, kad šviestų ne tik iš viršaus, bet ir kažkur ir spintelės, kokio kampo. Tada nesijausite kaip sandėliuke. Beje, stiklas – tai geriausia materija daugumai baldų tokiame kambaryje, kadangi ji ir skaidri, ir jai nekenkia drėgmė.

Nebūtini elementai

Visada galvojote, kad būtinai reikia turėti didelę marmurinę vonią? Atsisakysite jos, nes išties reikia tik dušo. Planuojate statyti didelę į spintą panašią kabiną? Išties ir ji nebūtina, nes vanduo gali subėgti į skylę plytelėse, o visoms vandens poreikio reikmėms aptarnauti pakaks vienos dušo galvos ir žarnos, einančios iš sienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>