Mezoterapija padės susigrąžinti nuostabią veido odą

Mezoterapija – XX amžiaus viduryje pirmą kartą šią procedūrą išbandė prancūzų gydytojas, kuris siekė surasti efektyvų būdą, kuris be jokių šalutinių poveikių padėtų išgyti jūsų veido odai. Praėjo kiek daugiau nei pusę amžiaus ir daugelis klinikų, SPA centrų siūlo pasinaudoti šia unikalia galimybę susigrąžinti jaunyste vos po kelių procedūrų. Tai investicija į jūsų ateitį, į jūsų išvaizdą, kuris padės pamiršti kiek jums biologiškai metų. Pažvelgus į veidrodį visada jausitės jauna, o kuo anksčiau mezoterapija atsiras jūsų gyvenime, tuo sėkmingiau metus panaikinti pavyks.

mezoterapijaMezoterapija atliekama naudojantis mikroinjekcijos pagalba. Jos metu tam tikros medžiagos įleidžiamos į veido odą. Pastarosios padeda pasiekti maksimalų geros odos rezultatą ir po truputį džiaugtis gaunamais rezultatais. Mezoterapija atliekama naudojant aukščiausios klasės technikos prietaisus, kurių modernumas garantuoja, kad nepajusite jokio pašalinio poveikio ir gana greitai galėsite pradėti džiaugtis matomais rezultatais.

Atliekant procedūrą pasikliaujama medžiagomis, kurios padeda atstatyti jūsų veido odos struktūrą, didina naudingų ląstelių skaičių. Paprasčiau tariant mezoterapijos metu:

  • Mezoterapija rekonstruoja visą veido odos vidinę struktūrą, kad pajaunėsite net keliais dešimtmečiais, jei tik laiku ir tinkamai procedūra bus atliekama.
  • Grąžinama sveika ir švytinti išvaizda. Pašalinamos anksčiau buvusios odos problemos.
  • Sumažinamas raukšlių kiekis ir tuo pačiu padidinamas odos stangrumas, elastingumas.

Mezoterapija naudingas pasirinkimas ne tik tiems, kurie turi problemų su veido oda ir nori jų atsikratyti. Net jei iki šiol buvote patenkinta savo veido oda – laikas pagalvoti apie ateitį ir pradėti ją rūpintis kuo anksčiau. Sakoma, kad kaip 20- ties rūpinsiesi oda, tokia ji bus po dešimt it net dvidešimt metų. Taigi, laiką tikrai galima sustabdyti, tik reikia skirti tam laiko.

Ši procedūra nereikalauja jokio pasiruošimo. Žinoma, jos metu reikia būti visiškai nepasidažius ir bent kelias prieš ją prašoma pasistengti kuo labiau išvalyti veido odą. Mezoterapija yra visiškai neskausminga procedūra, kurios metu naudojamas itin mažos adatėlės, tad nejausite jokio diskomforto. Tiesa, parą po procedūros jūsų oda gali būti labai paraudusi, tad planuokite laiką taip, kad galėtume bent 24 valandas nesidažyti ir jei nenorite atrodyti neestetiškai aplinkiniams, būti namuose.

Mezoterapija kai kuriais atvejais naudojama ne tik veido tačiau ir viso kūno priežiūrai, pavyzdžiui, celiulitui gydyti. Pasirenkamos probleminės vietos ir stengiamasi sumažinti jų nemalonius veiksnius.

Galimybė atrodyti gražiai yra ranka pasiekiama. Pasinaudokite ja ir džiaukitės šviežia savo kūno oda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *