Namo įrengimas

Įranga namuiKai ateina tas laikas, kai galvoji, kad plisuota žaliuzė – tai interjero dalis, o prieš užmiegant negali mintyse nustoti šmėžuoti skirtingi kilimai, vadinasi, namą tu jau beveik pastatei ir dabar bandai jį aprengti. Kuo daugiau aprengsi namą, jei ne durimis, langais, vartais, žaliuzėmis, kilimais, tapetais… Benica vartų automatika – puikus kokybės ir kainos santykis. Žinai tai, nes draugė sakė. Bet taip pat ji sakė ir, kad raudoni roletai iš gretimos parduotuvės yra labai plono audinio. Tu nuėjai, pažiūrėjai – iš storo audinio. Ar pasitikėti žmonėmis, kurie tvirtina tokius dalykus, o galiausiai pamatai, kad yra kitaip? O gal viskas, ką aplink matai, visada bus teisinga tik tada, kai bus taip, kaip parašyta vadovėlyje? Mes nesiūlome nei vadovautis griežtais vadovėliais, nei aklai pasitikėti draugais. Šiais laikais mokslas pripažįsta, kad intuicija nėra kažkokia apgaulinga ezoterika. Tai – mūsų greitai veikiantis protas, greičiau viską nusprendžiantis, panaudodamas mūsų sukauptą patirtį ir žinias. Todėl kartais tiesiog verta pasikliauti intuicija, kuri gali pasakyti geriausiai. Tam, kad ji būtų kuo teisingesnė, papildykite savo žinias dar keliais informacijos pluoštais apie namų drabužius: duris, vartus, žaliuzes, roletus, tapetus, apšvietimą…

Renkuosi žaliuzes

Žaliuzės gali būti tai, kas namus papuoš, ir kas juos sugadins. Tarkime, būna tokių minkštų nuostabių erdvių, kurias žmonės sugadina pakabindami, pavyzdžiui, kokias nors medines ar bambuko žaliuzes. Plisuota žaliuzė – tai interjero dalis, ir negalima lengvabūdiškai kabinti bet ko, kas užstos saulę ir kas neleis naktį praeiviams spoksoti į jus be trumpikių. Galvokite apie namo grožį, galvokite apie tai, kokį jūs norite matyti. Nes teisingas žaliuzių pasirinkimas jums gali leisti puikiai išdekoruoti savo namus ir žaliuzes paversti vienu svarbiausių akcentų.

Garažo apipavidalinimas

Iš tiesų, mes teikėme gana nemažai reikšmės garažo apipavidalinimui. Norėjosi, kad jis būtų pakankamai dailus. Kai tik pažiūriu į žmonių gyvenamus plotus, iškart pasidaro gaila garažo. Atrodo, kad jis, kaip koks bjaurusis neūžauga brolis, riogso aplink ir yra niekada neprileidžiamas prie jokių vakarėlių. Nuskriaustas, atskirtas nuo šeimos ir draugų, tarsi visą laiką liekantis už durų. Norėčiau, kad garažas taip pat jau pats būtų kaip namas, kaip tai jis būtų gražus ir patrauklus visiems. Todėl man svarbu, kad Beninca vartų automatika – puikus kokybės ir kainos santykis. Čia galiu rasti šiuos svarbius komponentus už prieinamą kainą, ir man jie yra ir atrodo gražūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *