Nauji NT vystytojų pasiūlymai darbui ir gyvenimui sostinėje

PaupysVilnius yra vienas sparčiausiai augančių Lietuvos miestų, kuriame ypatingo dėmesio sulaukia nekilnojamojo turto rinka. Pirkėjams vis aktualesni tampa ne tik pasiūlymai būstui, bet ir galimybė įsigyti ar nuomotis verslo patalpas. NT ekspertai pastebi, kad šiuo metu išskirtinai svarbu tampa ne tik tai, kaip atrodys būstas, bet ir tai, kur jis bus. Atsižvelgdamas į šiuos poreikius, Naujasis Paupys kvartalas Vilniuje siūlo išskirtinę galimybę dirbti ir gyventi Vilniaus senamiestyje, mėgaujantis ritmingu didmiesčio pulsu ir, tuo pačiu, – harmoninga gamtos ramybe.

Gyvenimas

Vos pradėjęs statybos darbus Paupio projektas sulaukė itin didelio pirkėjų dėmesio. Tai unikali vieta gyventi viename žaliausių miestų Europoje, šalia vingiuojančios Vilnelės. Tai išskirtinė didmiesčio vieta, kurioje sujungiama šimtmečius skaičiuojanti Vilniaus istorija ir gamtos užuovėja. Ambicingi projekto vystytojai subūrė kompetentingą savo sričių specialistų komandą, kuri nuo pirmosios dienos išsikėlė tikslą sukurti unikalią gyvenamąją aplinką, gyventojams siūlant ne tik kokybiškus, racionaliai išplanuotus būstus, bet ir jaukią, saugią, draugišką, energiją tausojančią kaimynystę. Jaukios poilsio erdvės, žaliosios zonos, pėsčiųjų ir dviračių takai, apgalvotas tranzitinis judėjimas, energija taupanti inžinerija, versli kaimynystė – tai komfortas, atitinkantis išrankiausių pirkėjų poreikius.

Darbas

Laikai keičiasi ir šiuolaikiniam verslui nepakanka vien modernaus biuro. Vis daugiau dėmesio skiriama aplinkai, kuriame vystomas verslas, jos kuriamai nuotaikai ir harmonijai. Išskirtinis Paupio rajonas pasižymi ne tik unikalia senamiesčio nuotaika ir galimybe čia pat mėgautis žalios gamtos užuovėja, bet ir šiuolaikiškais, moderniais, aplinką papildančiais architektūriniais sprendimais, erdviais A klasės biurais, apgalvota infrastruktūra ir pažangiais technologiniais sprendimais. Kadangi verslo poreikiai gali skirtis, biurai yra lanksčiai planuojami ir nesunkiai pritaikomi individualiai veiklai.

Laisvalaikis

Kai norima pailsėti po sunkios darbo dienos, pasimėgauti mylimų žmonių draugija ar tiesiog ramiai praleisti laiką, reikalinga jauki, atpalaiduojanti aplinka, kurioje galėtume mėgautis maksimaliu komfortu. Naujasis Paupio rajonas siūlo aplinką, kuri patiks tiek gamtos mylėtojams, tiek miesto privalumus vertinantiems gyventojams. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų – norite surengti pikniką prie upės ar mėgautis gardžiu maistu prabangiame restorane? Ketinate ramiai pasivaikščioti ar norite leistis į smagią kelionę dviračiais? Eisite į sporto klubą, o gal norite pabėgioti paupiu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>