Problema kai kuriuose butuose – vandentiekis

Kartais perkant naują būstą darosi aišku, kad didžiausia jo problema bus vandentiekio tinklai. Tai būdinga senesniems butams, kuriuose jau yra įrengti numatyti planai ir išvedžiotas vandentiekis. Su kokiomis vandentiekio problemomis susiduria naujakuriai?

Jeigu neatvestas vandentiekis

TinklaiLabai daug sunkumų patiria tie žmonės, kurie ima ne gyvenamosios paskirtie sklypą ir nori jį paversti gyvenamuoju. Dažniausiai ten nebūna atvestas vandentiekis, taigi, vandentiekio tinklai turi būti kasami ir plečiami. Norint tą padaryti, tenka investuoti ir daug pereiti visokių institucijų. Aišku, geriausia iškart samdytis įmonę, kuri tarpininkautų ir viską sutvarkyti. Tačiau tai tikrai labai apsunkinanti procedūra, tad perkant tokį sklypą verta pagalvoti ir atidėti pinigų bei laiko. Kartais vandentiekis nebūna atvestas ir į labai senus namus, kuriuose norisi gyventi. Gali būti parduodamas kažkoks senas namas su šuliniu, kurį žmonės seniau naudodavo. O dabartiniai rodikliai rodyti, kad tikrai nepatariama to šulinio vandenį naudoti, nes jis yra labai blogas, kenksmingas. Jeigu taip yra, tuomet turite susimąstyti ir imtis tokių priemonių, kad iš tiesų turėtumėte vėliau vandenį – tai yra, atvesti normalų vandentiekį.

Jeigu nėra santechninio mazgo

Kartais į pastatą gali būti atvestas vandentiekis, tačiau nėra pilnai padaryta viskas. Galbūt santechninis mazgas yra tik kitame bute, o tame, kuriame norite gyventi jūs, nėra. Gal tas butas yra atriektas iš kitų patalpų, ir dėl to ten nėra sant. mazgo. Tada vėlgi reikia kreiptis į tarnybą, kuri užsiima vandentiekio ir inžineriniais tinklais, ir bandyti viską išspręsti bei sutvarkyti kuo efektyviau.

Jeigu sena vandentiekio sistema

Norintys pirkti butą sename nerenovuotame daugiabutyje taip pat turėtų pasilikti pinigų vamzdyno remontui ir keitimui. Yra tikras sėdėjimas ant tiksinčios bombos gyventi bute, kurio vamzdynas keistas prieš 20 ar daugiau metų. Bet kada galite jūs užlieti kaimynus, bet kada jus gali kažkas užlieti. O gal tiesiog vieną dieną ims plaukti rūsys. Jeigu yra nesutvarkytas vandentiekis ir vamzdynas, nusiteikite tam paaukoti dalį pinigų, nes greitu metu vis tiek tai reikės sutvarkyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *