Stilingiausias salonas Vilniuje

Pavasaris – puikus laikas pakeisti savo įvaizdį, atsinaujinti ir taip suteikti sau daugiau pasitikėjimo savimi. Plauku dazymas, naujas kirpimas, įspūdingas makiažas ar manikiūras gali pakelti jūsų laimės indeksą ir užtikrinti sėkmę kasdieniniuose darbuose. Pasigražinti ir atsinaujinti jus kviečia Vilniaus centre įsikūręs salonas Greenas.

Salono Greenas teikiamos paslaugos

Salono paslaugos VilniujeSalonas Greenas – dar neseniai įsikūręs, tačiau jau spėjęs išskirtiniu stiliumi pasižymėti grožio salonas, svečiuose laukiantis drąsių, savimi pasitikinčių arba labai trokštančių tą pasitikėjimą užauginti klientų. Salonas siūlo plaukų dažymo, įvairaus kirpimo bei modeliavimo paslaugas, atgaivinamąsias plaukų procedūras. Čia taip pat ypač profesionaliai atliekamas dieninis ir vakarinis makiažas, proginis šukavimas. Stilistai ir kirpėjai dirba tik su ekologiškais, kokybiškais, plauką puoselėjančiais ir atgaivinančiais produktais. Jaunatvišku stiliumi dvelkiančioje grožio salono internetinėje svetainėje pateikiamas patrauklus paslaugų aprašymas bei nuolat pildomas grožio naujienų tinklaraštis. Čia besirūpinantys savimi klientai gali pasisemti puikių patarimų. Informacija nukreipiama tiek į vyrus, tiek į moteris, tiek į ieškančius klasikinių, tiek į šiek tiek išprotėjusius pokyčius besirenkančius klientus. Pasaulinės makiažo tendencijos, pačių populiariausių dabartinių šukuosenų mados, informacija apie vykstančias grožio parodas ir renginius – viskas ko reikia save mylinčiam žmogui. Greenas salonas išskirtinis ir tuo, kad jau kurį laiką pristato vardinę Greenas liniją. Tai ekologiškos, itin efektyvios plaukų proežiūros priemonės, apsaugančios plauką nuo žalingų aplinkos procesų, skatinančios plauko augimą, atsinaujinimą po pažeidimų, bei prisotintos nepriekaištingų kvapų. Priemonių Greenas pagrindą sudaro kviečių, alyvuogių aliejaus produktai, taip pat įvairiausių vitaminų kompleksas, būtinas sveiko plauko formavimuisi. Plaukų dažymas taip pat atliekamas naudojant veiksmingas, tačiau labai švelnias, klientų odos nedirginančias ir plaukus atstatančias priemones. Salone galite įsigyti ir garsiausių pasaulyje grožio priemonių gamintojų prekių, su kuriais ne tik dirba salono stilistai, bet ir rekomenduoja savo klientams.

Vilūnės atsiliepimas apie Greenas saloną

Vilūnė – Dailės akademijos studentė – visada pasižymėjo išskitiniu skoniu ir drąsiais sprendimais savo išvaizdos atžvilgiu. Ryškiomis spalvomis dažomi plaukai (kartais net keliomis iškart), pačios siūti drabužiai ir teatrinio tipo makiažas – kasdieniai merginos išvaizdos akcentai. „Dažnai tekdavo patirti tokią situaciją, kad apsilankius kirpykloje ir paprašius kokios nors „crazy“ idėjos įgyvendimimo, kirpėjos atsisako arba bijo imtis darbo. Visada troškau susirasti tokius meistrus, kurie dėl mano noro eksperimentuoti ne drebėtų, o patys apsidžiaugtų dėl galimybės išlaisvinti fantaziją“- teigia Vilūnė. Visai neseniai jai už akių užkliuvo naujas, jaunatviška dvasia ir laisve dvelkiantis grožio salonas Vilniaus centre – Greenas. Kadangi visas paslaugas mergina užsisakinėja internetu, nesvarbu, kas tai būtų – suknelės internetu, batai ar pripučiamas gelbėjimosi ratas – apie prekes Vilūnė visada sprendžia iš internetinio įvaizdžio. Būtent todėl, patraukliai pateikta salono asmeninė internetinė svetainė, kurioje pristatomi specialistai patys spinduliuoja drąsa ir jaunatviškumu, paskatino Vilūnę apsilankyti čia tada, kai sugalvos savo kitą pokyčių žingsnį. Atėjus pavasariui, Vilūnė nusprendė, kad ne tik Lietuvos gamtai, bet ir jos gyvenimui trūksta žalios spalvos, to pagalvojo, kad visai šaunu būtų sodriai žalia spalva nudažyti plaukų galus, taip sukuriant į dažus įmerktų plaukų įspūdį. Greenas salono stilistai su džiaugsmu pasitiko šią Vilūnės idėją ir, pasitelkę natūralias, plauko nežalojančias priemones, specialistais sukūrė nepriekaištingą rezultatą. Negana to, jau sėdėdama salono kėdėje, savo sprendimą ji nusprendė praturtinti nauju kirpimu, todėl rezultatas buvo toks: Vilūnei buvo atliktas ne tik plaukų dažymas, bet ir atliktas smulkus iškarpymas ir net išskutinėjimas kaklo srityje. „Nuo šiol tai, mano nuomone, pats šauniausias ir originaliausias grožio salonas Vilmiuje – teigia rezultatu besidžiaugianti Vilūnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>