Trys būdai plauti indus

Tvarkingiems žmonėms, sakoma, vėžį varo, kai kriauklėje stovi neplauti indai. Tad norint gyventi sveikai ir be nervų, reikia juos iš karto išsiplauti.

Visada laikytis principo

Nauji indaiTokios teorijos nėra, bet būtų galima ją sugalvoti: kad nešvarūs indai pritraukia kaip magnetas kitus nešvarius indus. Nes jeigu pasižiūrėtumėte, kas vyksta kriauklėje, jūs suprastumėte, kad tai tikrai yra realybė. Jeigu tik ten įmesite kokią nešvarią lėkštę, tuojau atsiras ir nešvarus peilis, paskui nešvarus dubuo, ir galiausiai bus stirta indų. Paprasta, kodėl taip yra. Kai yra visiškai švari virtuvė, niekam nekyla ranka būti tuo pirmuoju niekšu ir palikti indą. Nebent kas nors kur nors skuba ir tada pasideda, paskui pamiršta, ir išeina. Taigi, startas duotas – virtuvė jau nešvari. Jeigu indas įdėtas į kriauklę ir užima pakankamai vietos, jis trukdo išsiplauti savo indus. Nes tu nenori savo dubens ar puodo dėti į kriauklę, ant kurios dugno stovi riebaluota lėkštė – juk gali susipurvinti savo indą dar labiau. Taigi, apsisunkina indų plovimas. O jeigu būni tas, kas dėl to dar į kriauklę įdedi kokį aukštesnį indą, tarkime, dubenį ar puodą, tada jau užverda tikras pragaras. Mat kam nors kitam išsiplauti savo indą tampa išvis beveik neįmanoma, nes jis tarsi turėtų būti plaunamas tame tarpe tarp nešvarių indų stirtos ir čiaupo. Galiausiai, turime pasišlykštėjimą keliančią tvarką. Tad geriausias būdas plauti indus yra – tiesiog juos plauti. Iškart. Pavalgei, susiplauni. Radai kur nors padėtą – išplauni.

Plauti rankomis

Jeigu kalbėtume apie strategiją, tai indai dažnai plaunami rankomis, kai gyvenama namuose su nedidele šeima, ar gyvenant porai. Nesunku greitai ir lengvai išplauti šiek tiek lėkščių ar puodelių (jeigu nevyksta anksčiau aprašyta schema). Rekomenduojama plauti indus su indų plovikliu, šiltu vandeniu, kempine, šveistuku (jeigu reikia) ir naudojant apsaugines gumines pirštines. Šiuolaikiniai indų plovikliai puikiai išplauna riebalus ir kitus nešvarumus, tačiau labai kenkia rankoms. Jeigu esate rankas prisižiūrinti moteris, norinti palaikyti jų tinkamą drėgmę, turėti nesuskilusius, gražius nagus, tuomet plaunant indus rankomis reikia galvoti apie tai, kad reikia pasaugoti rankas.

Naudoti indaplovę

Tiems, kas visiškai nenori plauti rankomis ir nenorėtų turėti aukščiau aprašytos netvarkos, geriausiai tiks indaplovė. Į ją sudėti nešvarūs indai bus suplaunami gana paprastai ir greitai. Be to, tai ir vandenį taupantis sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>