Kokio dydžio žaliuzes turėčiau įsigyti?

Mažos žaliuzės yra tik 100 cm pločio, t. y. mažiau nei standartinių durų plotis. Jos idealiai tinka mažiausiems langams, pavyzdžiui, virtuvės ar vonios kambario langams, arba kaip dekoratyvinis elementas didesniuose languose. Mažos žaliuzės taip pat puikiai padeda užtikrinti vaikų saugumą, nes neleidžia jiems iškristi pro langą ir susižeisti. Be to, jos yra geras pasirinkimas retai naudojamiems kambariams, kuriuose reikia tik šiek tiek privatumo, pavyzdžiui, svečių kambariams, nes jas galima lengvai nuimti. Mažos žaliuzės geriausiai tinka kambariuose, kuriuose norite mažiausiai šviesos ir norite didžiausio privatumo. Tačiau nepamirškite, kad storesnės mažos žaliuzės blokuos daugiau šviesos nei plonesnės. Šio dydžio žaliuzės taip pat yra prieinamiausios, todėl tai puikus pasirinkimas mažiau svarbioms patalpoms, pavyzdžiui, pagalbinėms ir sandėliavimo patalpoms. Plisuotos žaliuzės internetu ir eksperto patarimai.

Vidutinės žaliuzės

RoletaiVidutinio dydžio žaliuzės tinka daugumai namų langų – nuo svetainės ir virtuvės iki miegamųjų. Šis dydis suteikia geriausią iš abiejų pasaulių: daug šviesos, bet kartu ir privatumą nuo praeivių. Vidutinio dydžio žaliuzės puikios tuo, kad jas galima naudoti ant visų tipų langų, nesvarbu, ar jie dideli, ar maži, su fiksuotais ar varstomais rėmais. Taip yra todėl, kad jos yra plonesnės už dideles žaliuzes, bet platesnės už mažas. Todėl jos geriausiai išsklaido šviesą ir užtikrina didelį privatumą, todėl puikiai tinka bet kuriame namų kambaryje. Vidutinio dydžio žaliuzės geriausiai tinka svetainėms ir miegamiesiems, taip pat visoms kitoms patalpoms, kuriose reikia ir šviesos, ir privatumo. Jos taip pat yra geras pasirinkimas virtuvėms, nes išsklaido šviesą, bet jos neužstoja.

Didelės žaliuzės

Didelės žaliuzės skirtos didžiausiems namų langams, pavyzdžiui, svetainės ar valgomojo langams. Jos yra labai didelės, dažnai daugiau nei 1,5 karto viršija lango plotį, todėl suteikia daug šviesos, bet neužtikrina privatumo nuo praeivių. Didesnės žaliuzės idealiai tinka patalpoms su dideliais langais, pavyzdžiui, svetainėms, valgomiesiems ir miegamiesiems su dideliais langais, pro kuriuos patenka daug šviesos. Solemlux – kokybė ir geros kainos. Didelės žaliuzės taip pat puikus pasirinkimas biurams, nes jos suteikia pakankamai šviesos, tačiau leidžia užtikrinti privatumą ir neužima per daug vietos. Didelės žaliuzės geriausiai tinka patalpoms su dideliais langais, kuriose norima daug natūralios šviesos, bet privatumas nėra svarbus.

Kuo skiriasi mažos, vidutinės ir didelės žaliuzės?

Skirtumas tarp šių trijų rūšių žaliuzių yra jų plotis. Mažos žaliuzės yra pačios ploniausios – nuo 60 iki 100 cm, vidutinės – nuo 100 iki 130 cm, o didelės – pačios storiausios – daugiau nei 130 cm. Mažos žaliuzės praleidžia daugiausiai šviesos ir suteikia mažiausiai privatumo, o didelės žaliuzės veikia priešingai – praleidžia mažiausiai šviesos ir suteikia daugiausiai privatumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *