Kaip pasidaryti manikiūrą namuose?

Nagų lako pasirinkimas

Manikiuras namuoseNagų lakas yra svarbiausias bet kokio manikiūro gaminys. Daugelyje manikiūro salonų naudojami nagų lakai, kurių buteliukas kainuoja 20-30 JAV dolerių. Tokios pat kokybės nagų lako už 4-8 dolerius galite įsigyti vaistinėse. Geriausi jų pagaminti iš tų pačių ingredientų, kurie naudojami salonų lakuose. Geriausias nagų lako prekės ženklas neabejotinai yra "Essie". Yra daug kitų gerų prekių ženklų, pavyzdžiui, OPI ir Revlon. Taip pat yra nekokybiškų, pigių prekių ženklų, kurių turėtumėte vengti. Nagų lakas turi galiojimo laiką, todėl geriausia rinktis šviežią. Jei jaučiate cheminių medžiagų kvapą, nepirkite jo. Be to, rinkitės jums patinkančios spalvos nagų laką, kuris gerai atrodo ant jūsų nagų. Manikiuras namuose ir ekspertės patarimai.

Nagų priežiūros priemonės

– Nagų žnyplės – investuokite į kokybiškas nagų žnyples. Jūsų manikiūras atrodys geriau ir ilgiau išliks, jei nagų nekarpysite per trumpai. Kojų nagams skirtos žnyplės nukirps jūsų nagus per trumpai, tačiau pirštų nagams skirtos žnyplės bus tinkamo ilgio. – Kiekvienam manikiūrui reikia buferio. Kai nušveičiate nagus, jie atrodo blizgantys ir lygūs, be to, ilgiau išlieka. Nagų buferis turėtų būti pagamintas iš minkštos medžiagos ir išlenktos formos, kad juo būtų galima pasiekti nagų šonus. Jei norite namuose pasidaryti salono stiliaus manikiūrą, investuokite į nagų buferį. – Nagų šepetėlis – nagų šepetėlis yra būtinas manikiūro įrankis nagams valyti. Nagams valyti galite naudoti nagų lako valiklį, tačiau jis nėra toks veiksmingas kaip nagų šepetėlis. Rinkitės natūralaus plauko nagų šepetėlį. Jei jūsų nagai jautrūs, rinkitės šepetėlį minkštais šereliais. Nagų šepetėlius reikėtų naudoti reguliariai, kad nagai būtų švarūs ir sveiki.

Pagrindo sluoksnis

Visam manikiūrui reikia bazinio sluoksnio. Bazinis sluoksnis apsaugo nagus nuo dėmių ir padeda lakui ilgiau išsilaikyti. Norėdami pasidaryti paprastą manikiūrą, naudokite bazinį sluoksnį, kurio sudėtyje yra nagų kietiklių. Jie yra pigūs ir lengvai randami. Yra daug prekių ženklų, tačiau turėtumėte ieškoti tokių, kurių sudėtyje yra vitamino E ir migdolų aliejaus. Šie ingredientai kondicionuoja nagus ir neleidžia jiems skilinėti. Jei norite, kad manikiūras būtų veiksmingesnis, naudokite pagrindo sluoksnį, kurio sudėtyje yra nagus stiprinančių medžiagų.

Spalvotas nagų lakas (-ai)

Kitas manikiūro žingsnis – pasirinkti nagų laką. Dauguma žmonių tiesiog renkasi patinkančią spalvą, tačiau galite būti šiek tiek išrankesni. Pirmiausia išsiaiškinkite savo nagų tipą ir spalvą, kuri geriausiai atrodytų ant jūsų nagų. Jei jūsų nagai ploni, rinkitės storesnės tekstūros nagų laką. Jei turite storus nagus, rinkitės plonos tekstūros. Jei turite trumpus nagus, rinkitės spalvą, dėl kurios jie atrodytų ilgesni. Jei turite ilgus nagus, rinkitės spalvą, dėl kurios jie atrodys trumpesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *