Kaip įdomiai dekoruoti duris

DekoravimasKą daryti, jeigu į jus iš sienos žvelgia ir vėl tos pačios atsibodusios senos ir nebegražios durys, o norėtųsi kažko puošnesnio? Net ir senos, tačiau savo apsauginę funkciją atliekančios apsauginės durys (angl. security doors) gali virstu tikra gražuole interjero puošmena, kai viską atliksite protingai ir kūrybingai. Norite pasisemti idėjų? Štai keletas jų, kaip padaryti, kad paprastos ir apsaugą teikiančios durys taptų šiuo tuo daugiau.

Mėgstamas peizažas

Jeigu jums ta neatrodo juokinga, puošyba, su kuria sukursite patrauklias duris, gali būti tiesiog koks nors jums gražus peizažas. Tarkime, žinote, kad labai mėgstate jūrą, kad jos vaizdas jus tiesiog visada įkvepia. Tai kodėl gi neišnaudojus senų nuobodžių durų būtent tokiam eksperimentui? Pagalvokite, ar jūros vaizdas gerai derėtų jūsų bute? Gal būtų visai nieko? Tik nepieškite jūros kaip ant drobės, verčiau įsivaizduokite, kad šis piešinys yra tarsi vaizdas, kurį matote pro duris, gal net nupiešite dalį pravertų durų. Tada vaizdas galbūt bus labiau tikroviškas, galėsite lengviau pasiekti, ko norite ir mėgautis tokiu vaizdu, koks jums atrodys tikrai patrauklus.

Menamas kambarys

Dar viena idėja – nupiešti kitą menamą erdvę. Tarkime, už durų yra tik laiptinė, ir jokie safe room požymiai jums nesufleruoja, kad ten turėtų būti koks nors kitas kambarys. Tačiau kodėl gi jo nenusipiešus? Turite mokėti tai daryti, tačiau taip pat turite ir pagalvoti, kokios tos kitos erdvės jūs norite, ką ji jums iš tiesų turėtų ir galėtų reikšti? Kas tai turėtų būti, ar prabangus valgomasis su 20 metrų stalu ir 100 kėdžių bei krištoliniais liustrais, ar žydras baseinas, ar sandėliukas. Kiekvienas estetinis pasirinkimas pakeis jūsų kambarį. Durys ne bus „tik durys“, jūs turėsite visą kitokią, pakeistą erdvę, ir jau geriau jums tie pokyčiai patiktų. Taigi, gerai apsvarstykite, ko iš tiesų norite, ir kas jums atrodo kaip geriausias pasirinkimas.

Eskizas pagal ornamentus

Jeigu nemokate piešti kaip geriausias dailininkas, galite perskaityti kelis pagrindines knygas apie kompoziciją, ir išmoksite. Tačiau, jeigu dabar neturite tam laiko – tai tiesiog pieškite ant durų kaip ant eskizo. o į savo piešinį įtraukite ir tokius elementus, kokie jau yra natūraliai. Gal kažkur likę batų antspaudai – žymės, gal kažkur nukrapštyti, nulupti dažai, gal palikta kitokių žymių, kurių praplėtimas kaip tik ir būtų tas ornamentas, kuriuo papuoštumėte kambarį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *