Laiko patikrintos lauko durys – jūsų namų saugumui

Saugumas, ilgaamžiškumas ir grožis. Tokios turi būti patikrintos laiko durys. Šios savybės labai svarbios, todėl, kad tik tokios lauko durys apsaugos jūsų namų turtą nuo vagių, o bangiai kainuojanti šiluma neišeis pro jas į lauką. Taip pat svarbus ir estetinis grožis. Gražios durys visuomet papuoš namus.

Lauko durysGalima aptarti kelias pagrindines lauko durų rūšis. Pavyzdžiui, gaminamos iš MDF plokštės – medžio dulkių plokštės. Tokios puikiai tiks individualiems gyvenamiesiems namams, kotedžams ir kitos paskirties pastatams. Iš šios medžiagos pagamintos durys bus atsparios aplinkos poveikiui: drėgmei, krituliams, šalčiui. Be to, jos turi neperšąlančios konstrukcijos varčią. Spalvas galima rinktis įvairias, todėl nesunkiai priderinsite prie namo fasado spalvos.

Kita populiari durų rūšis – DAF yra siūloma http://www.asmodas.lt/ interneto svetainėje. Tai iš medžio faneros DAF pagamintos durys. Ši medžiaga gali būti lakuojama arba beicuojama, todėl sukuriamas didelis atsparumas aplinkos poveikiui. Taip pat išlaikoma medienos tekstūra, o tai suteikia grožio. Jos gali būti tiek su stiklo paketais, tiek ir be jų. Tai tinkamas pasirinkimas įvairiems pastatams. Turint nešildomas patalpas galima rinktis EKO duris. Jų varčios vidus yra apšiltintas.

Kai kurios durys reikalauja didesnės priežiūros ir saugojimo. Tarkim turint klijuotos medienos duris reikės daugiau laiko skirti priežiūrai. Kas beveik penkerius metus savininkas turės jas impregnuoti. Laikas gali skirtis, todėl kai kuriais atvejais impregnavimo darbus reikės atlikti kas kelerius metus. Tai nėra labai lengvas ir malonus užsiėmimas. Taip pat tokias duris reikės labiau saugoti nuo mechaninių pažeidimų, juk tai mediena.

Taigi, ne visos lauko durys yra vienodos. Skiriasi ne tik jų modeliai ar kainos, bet ir medžiagos, kurios naudojamos jų gamybai bei įvairūs priedai. Šiuo metu patikrintos laiko durys leidžia mėgautis saugumu ir komfortu. Apsilankę Asmodas.lt rasite didelį kokybiškų gaminių pasirinkimą. Daugeliui rūpi ir kainos. Visuomet verta pasidomėti, kiek panašūs gaminiai kainuoja įvairiose pardavimo vietose. Neretai geresnės kainos siūlomos internetu. Šiuo metu galima nesunkiai užpildyti užsakymo formą ir greitai gauti atsakymą apie norimą prekę. Taip pat dažnai perkant ne vieną vienetą galima gauti geresnes kainas.

Šiltos ir saugios lauko durys tai ne tik estetinis vaizdas. Tinkamai sumontuotos ir kokybiškos durys gali kur kas daugiau. Jos apsaugos jūsų turtą bei išsaugos namų šilumą. Visa tai įgyvendinama labai paprastai. Tereikia pasirinkti kokybiškus gaminius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *