Atšvęstas logistikos įmonės gimtadienis

Kiekvienas su kroviniais, jų gabenimu dirbantis žmogus pasakytų, kad logistikos paslaugos yra sunkus sektorius, jame išlikti sunku. Tačiau tiems, kas išsilaiko šiame darbe, garantuotas labai įdomus gyvenimas. Apie tai daug buvo kalbėta vienos logistikos įmonės gimtadienyje.

Skanus tortas ir vaišės

LogistikaKiekvienas logistikos įmonės darbuotojas jautėsi nusipelnęs skanaus torto ir puikių gardumynų. Juk dirbta dar vienus metus iš peties: stengtasi laiku nugabenti krovinius, turėti kuo daugiau užsakymų. Logistikos paslaugos pareikalavo daug vargo ir džiaugsmo akimirkų, kai pavykdavo viršyti lūkesčius. Visi kolektyvo žmonės džiaugiasi, kad tai viena iš tokių įmonių, kuri daro gimtadienius ir sveikina žmones su jų pasiekimais.

Kas labiausiai patinka?

Per gimtadienį įvairūs darbuotojai buvo klausiami, kuo jiems taip patinka logistikos paslaugos, ir kodėl jie šio darbo nekeistų į jokį kitą. Štai kokių atsakymų pasigirdo.

Vidmantas teigė, kad jis labia patenkintas dirbdamas vairuotoju. „Anksčiau turėdavau dirbti su popieriais. Man visada būdavo sunku išsėdėti vietoje, matyti tą patį vaizdą per langą. O dar blogiau – tik kompiuterio ekraną. Ir kaip jaunimas ištveria? Visi juk šiais laikais dirba susėdę prie kompiuterių.Aš kažkada pasakiau, kad mano gyvenimas bus kitoks, ir aš taip nedirbsiu, norėčiau įdomiau praleisti savo dienas. Tada ir išėjau dirbti „ant tralo“. Pirma ant savęs, o paskui įsidarbinau įmonėje. Joje daug geriau, nes nereikia pačiam ieškoti užsakymų, tiesiog važiuoju, kur man pasako, ir yra labai gerai. Smagu, daug apkeliavau, pamatau naujų vietų, naujų žmonų sutinku. Su savo vilkiku keliuose jaučiuosi kaip tikras šefas“, – sako vairuotojas.

Logistikos vadybininkė Sandra teigė, kad jai šis darbas suteikė daug naujų patirčių. „Labai džiaugiausi, kad čia pradėjau dirbti, nes pagaliau gyvenime atradau savo vietą. Anksčiau dirbau pardavėja, kur visada reikėdavo parduotuvėje pardavinėti tas pačias prekes. Tikrai labai atsibosdavo ir norėjosi pasikeitimų, permainų. Čia suradau daug žmonių, kuriuos smagu matyti, su kuriais norisi turėti reikalų, norisi su jais bendrauti. O darbui jaučiu tiesiog tikrą azartą dėl to visada labai iš dūšios dirbu ir pasiekiu gerų rezultatų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *