Ką saugo durys

Net ir paprastuose namuose esančios security doors gali saugoti nemažai turto. Vagims panorus įsilaužti, išsinešti šį tą vertingo jiems tikrai nebus sunku, nes tokių gėrybių ten bus nesunkiai atrasta. Aptarkime, kokių brangių dalykų galima rasti dideliuose ir gražiuose namuose, ir kokių – už paprastų durų.

Seifo durys

Seifo durys angliškai vadinamos safe room. Jeigu patyrinėtume kai kurių žodžių kilmę, pamatytume, kad žodis „seifas“ mus atveda iki angliško žodžio „save“, reiškiančio „saugoti“. Taigi ir apskritai šarvuotos stiprios durys taip pat anglų kalboje gali būti pavadintos seifo durimis, tačiau tai nebūtinai reikš, kad viduje yra krūva pinigų it kokiame banke.

Saugios durysNamuose žmonės gali laikyti daug dalykų, kurie tikrai praturtintų ne vieną ilgapirštį. Jeigu namai prabangūs, tikriausiai viduje bus galima rasti geros, brangios technikos, elektronikos. Kai laikoma jos daug, paprastai yra ir įvesta signalizacija, kurią, deja, vagys kartais ir lengvai pergudrauja. Taip pat svarbu paminėti, kad tokiuose namuose įmanoma rasti ir papuošalų, brangenybių. Nors, jeigu saugoma tikrai labai brangūs daiktai, akmenys, auksas, metalas, papuošalai, tada jie dedami į specialų seifą, koks jis gali būti įrengiamas namuose. Žinoma, geruose namuose bus ir gerų baldų, o taip pat ir kokių nors tikrai prabangių, gal dizainerių kurtų drabužių. Be kita ko, dar turtingi žmonės yra linkę kolekcionuoti ir meno vertybes, tad nuo sienos koks nors paveikslas irgi gali sukaupti nemažas pajamas.

Paprastos durys

Paprastus savo gyvenimus butuose gyvenantys žmonės irgi gali nemažai papasakoti apie tai, ką laiko už durų. Nes saugios šarvuotos ir kitokios durys pas juos įstatytos taip pat ne veltui, o siekiant kažką apsaugoti. Didžiausias turtas jiems patiems yra gyvybė, tačiau, kai nėra materialių turtų viduje, tai kaip ir nėra prasmės į tą gyvybę kėsintis. Tad turi būti kažkas vertingesnio. Iš tiesų paprastiems, butus švarinantiems žmonėms, labai tinka pavogti ir paprastesnę smulkiąją buitinę techniką. Koks nors televizorius, kamera, telefonas, geras fotoaparatas, kokia nors smulki virtuvės, vonios, garso technika ir elektronika taip pat turi savo gana aukštą rinkoje kainą. Taigi, šiuos dalykus irgi verta išsinešti per duris. Vagys gali susidomėti ir kokiais nors gerais odiniais batais. Bet labiausiai jiems norėtųsi aptikti grynų pinigų, kurie leistų greitai juos ir į apyvartą paleisti, be jokio ten perpardavinėjimo ir ieškojimo, kas nupirktų vogtą daiktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *