Kaip suplanuoti plaukimą baidarėmis?

Baidarių nuomos paslaugų pasiūla kiekvienais metais didėja, nes yra daug norinčių plaukti. Šiuo metu labai populiarios yra baidarės Aukštaitijoje ir todėl verta sužinoti, kaip čia išsirinkti tinkamą maršrutą bei suplanuoti savo pramogas. Kokie patarimai yra aktualūs visiems norintiems plaukti kuria nors Aukštaitijos upe ar ežeru?

Lakajos upėPlanuojantiems plaukti Aukštaitijos regione reikės pasirinkti maršrutą. Čia yra daug maršrutų, pavyzdžiui, populiarus yra plaukimas Lakaja. Renkantis maršrutą reikės sužinoti kurie iš maršrutų siūlomi baidarių nuomotojų. Kai kuriais atvejais maršrutų trukmė ar pasirinkimas gali būti skirtingas, tačiau dauguma maršrutų yra tokie patys, tik skirsis kainos, baidarės ir kiti galimi pasirinkimai. Ką reikia apie tai žinoti?

Jeigu jau žinote, kuria upe ar ežeru norite plaukti, tai labai gerai, tačiau dauguma žmonių nežino, ką rinktis. Ypatingai, jeigu tai yra pirmasis plaukimas. Dauguma žmonių tiesiog peržiūri nuotraukas iš plaukimo baidarėmis ir labai greitai pamatę gražų vaizdą, jau žino, kur nori plaukti. Kitiems yra sunkiau, nes jie iš nuotraukų negali pasirinkti tinkamo maršruto. Tuomet galima ieškoti maršrutų aprašymų. Taip pat galima surasti baidarių nuomotojų interneto svetainę ir ten peržiūrėti, kokius maršrutus siūlo. Be to, galima visuomet pasiklausti pas baidarių nuomotojus ir jie jums patars ką rinktis. Čia svarbu paminėti, kad maršrutai skirstomi į lengvus ir į sudėtingus. Nuomojamos baidarės Aukštaitijoje skirtingiems maršrutams ir jums reikės pasirinkti tinkamą. Pavyzdžiui, yra siūlomas plaukimas Lakaja. Sužinokite kam skirtas šis maršrutas ir peržiūrėkite nuotraukas, kad suprastumėte ar jums tikrai tinkamas šis maršrutas.

Jeigu nežinote, kokio sudėtingumo maršrutą rinktis, tai galima patarti labai gerai įvertinti savo fizinį pasirengimą ir amžių. Taip pat reikia gerai įvertinti ir kartu plaukiančių žmonių fizinį pasirengimą bei amžių. Pavyzdžiui, šeimai nusprendus plaukti su mažais vaikais verčiau rinktis lengvai įveikiamus maršrutus, o štai sportuojantiems žmonėms puikiai tiks ir sudėtingi maršrutai. Jeigu iš aprašymų nežinote, kuris maršrutas tinkamas būtent jums ir kartu plauksiantiems žmonėms, tai visuomet geriau prieš rezervaciją susisiekti su baidarių nuomotojais, kad jie jums galėtų padėti pasirinkti tinkamai maršrutą ir jo sudėtingumą bei trukmę. Tai bus labai geras sprendimas, o ir jums nereikės ilgai svarstyti ką rinktis. Taip pat nereikės plaukimo metu patirti netikėtumų, kai maršrutas pasirinktas netinkamai. Taigi, žinodami šiuos patarimus jūs galėsite greičiau pasirinkti tinkamą plaukimo maršrutą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *