Kompiuterio gedimai pagal savininko charakterio tipą

RemontasKiekvienas kompiuterių meistras gali patvirtinti, kad kiek žmonių, tiek ir PC repair London skirtingų gedimų. Visgi galima grupuoti gedimus ir pagal panašumus. Pirmiausiai – pagal kompiuterio kilmę. Tarkime Mac repair, Mac repairs London bus dažniau vienokie gedimai, o kokio nors Lenovo Thinkpad notebook kompiuterio jau bus kitokie gedimai. Tačiau taip grupuoti juk visai nelinksma. Dėl to kviečiame pažvelgti į kompiuterių gedimus linksmai ir įsivaizduoti kitokią jų klasifikaciją. Kaip gali būti grupuojami kompiuteriai pagal savininkus, o ne pagal gedimus. Siūlome rinktis iš skirtingų charakterio savybių.

Chloeriko kompiuteris

Cholrikas viską daro greitai, per daug nemąsto, naudojasi instinktais. Kitaip tariant, pirmiau padaro, tada pagalvoja. Todėl, šio tipo žmonėms būdingos dažnesnės kompiuterių bėdos, paskatintos greitų veiksmų. Pavyzdžiui, garsiai besijuokdamas cholerikas galbūt nuvertė puodelį kavos, aptaškė kompiuterį, pradėjo rėkti, tada bandė kažkuo nuvalyti, o tada iškart nudūmė į kompiuterių taisyklą ir ten paliko savo prietaisą. Taip ir yra. Jeigu cholerikas greitai sugadina kompiuterį, tai greitai ir sutaiso. Čia yra tikrai neginčytinas choleriko pranašumas prieš kitokio charakteriožmones. Jie dažnai netyčia sugadina kompiuterius, bet tuojau pat, vos tik kas nors ima gesti, panikuodami atlekia pas meistrus. Tačiau negali sakyti, kad tai yra blogai. Tai kaip tik pagirtina, nes dažnai anksčiau pradėjus taisyti kompiuterį, galima pasiekti geresnių rezultatų. Panašiai kaip ir tais atvejais, kada anksčiau pradėję gydyti ligą, mes išvengiame jos didesnės stadijos.

Melancholiko kompiuteris

Gali būti, kad melancholikas mėgausis savo kančia ir naudosis sugedusiu, prastai veikiančiu kompiuteriu labai dažnai.Kompiuteris labai lėtai dirbs, galiausiai savininkas jį panaudos iki paskutinio lašo. Kai atneš į taisyklą – gal net bus jau nebe pataisomai sugadinta. Be to, melancholikas dažnai turi įprotį lovoje žiūrėti filmus. Jis nori patenkinti savo smalsumą, o visa kita nesvarbu. Todėl dažnai po kompiuteriu nepakiša apsauginio kilimėlio ar lentos. Dėl to, žiūrint filmus labai greitai ima kaisti procesorius. Ventiliatorius, esantis kompiuterio korpuso dugne, žiūri žemyn į pledą, ant kurio yra padėtas kompiuteris, ir taip viskas pasibaigia. Tačiau sugedus kompiuteriui, melancholikas dar ilgai nesikreipia į meistrą, jis vengia socialinio kontakto.

Sangviniko kompiuteris

Šio kompiuterio savininko kompiuteris beveik niekada negenda. Žmogus naudoja kompiuterį sveiką, o kitą nusiperka dėl to, kad atsirado geresnių, modernesnių modelių, o gal tiesiog pasikeitė jo paties poreikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *