Naujas būstas Vilniuje – ką rinktis, kad netektų gailėtis?

Būstas VilniujeJei nusprendėte investuoti į naujus namus, galime jus tik pasveikinti – tai rimtas ir atsakingas žingsnis, kuriam pridera atitinkamai ruoštis. Naujas būstas Vilniuje stebina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Kitaip sakant, turėdami aiškius kriterijus, nesunkiai atrasite svajonių namus. Tačiau, nepamirškite – kriterijų nusistatymas ir jų išgryninimas paprastai reikalauja gana daug darbo. Niekuomet neskubėkite priimti sprendimo, kadangi neapgalvotas planas gali tapti kasdienio diskomforto ir nusivylimo priežastimi. Ir priešingai, jei elgsitės apgalvotai ir struktūruotai, naujaisiais namais džiaugsitės ne vieną dešimtį metų.

Įvertinkite savo poreikius ir galimybes

Visų pirma turite aiškiai žinoti, kokio būsto norite ir kokį galite įpirkti. Atsisakykite nerealių svajonių, pvz., galbūt jūs norite didelio nuosavo namo su kiemo baseinu, tačiau tokiam pirkiniui neturite pakankamai lėšų. Šiuo atveju turite dvi galimybes: arba turite išlikti racionalūs ir pirkti būstą, kurį galite įpirkti, arba skirti daugiau laiko taupymui, kad galėtumėte įsigyti svajonių namus. Vis dėlto, praktika rodo, kad paprastai pirkėjai išlieka racionalūs ir renkasi būstą pagal savo galimybes. Juolab, kad šiuolaikiniai NT projektai užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį, o kredito teikėjai siūlo aktyvią pagalbą perkant nekilnojamąjį turtą. Tiesa, net ir tuo atveju, jei ketinate būstui imti paskolą, gerai pagalvokite, ar pinigų grąžinimas nekeis jūsų įprastos buities ir gerovės, ar esate tikri savo finansiniu stabilumu, ar artimiausiu metu neplanuojate kitų išlaidų, pvz., galbūt galvojate apie šeimos pagausėjimą?

Išsikelkite aiškius kriterijus

Ieškant svajonių namų labai svarbu išsikelti aiškius ir pagrįstus nekilnojamojo turto atrankos kriterijus. Pasiimkite popieriaus lapą ir surašykite tai, kas atrodo svarbu jums ir jūsų šeimai. Pvz., galbūt pirmenybę skiriate konkrečiam sostinės mikrorajonui, iš kurio nesunkiai pasiektumėte darbovietę, mokyklą ar kitus jums aktualius lankytinus objektus, o gal jums svarbiau gyvenamoji aplinka ir jos estetika, aplinkos saugumas, automobilių stovėjimo aikštelė?

Įvertinkite nekilnojamojo turto rinką

Labai svarbu įvertinti nekilnojamojo turto rinką, NT vystytojus ir jų projektus. Pvz., šiuo metu ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia AmberCity projektas, išskiriantis jaukia gyvenamąja aplinka, patogia lokacijos vieta, išplėtota infrastruktūra, poilsiniu vidiniu kiemu, patogiomis automobilio stovėjimo vietomis, saugumu ir racionaliu gyvenamosios erdvės išplanavimu. Jei siekiate platesnio žvilgsnio ir norite daugiau išsamumo, pasikalbėkite su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks aktualios informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *