Plaukiojimas baidarėmis – aktyvaus laisvalaikio mėgėjams

Kiekvienas žmogus poilsį supranta skirtingai. Vieni laukia atostogų arba darbo savaitės pabaigos, kada jau bus galima ramiai ir patogiai įsitaisyti prie televizoriaus ekrano, su užkandžių padėklu peržiūrėti mėgstamiausias serialų serijas arba filmą. Kiti žmonės neįsivaizduoja poilsio be triukšmingo draugų ir artimųjų sambūrio vakarėliuose, na o šiuolaikinėmis dienomis išpopuliarėjus sveikatinimosi užsiėmimams propaguojant sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, mėgstantiems keliauti, dažnas ieško kontakto su gamta. Plačiau: https://www.vilniaus-baidares.lt puslapyje.

BaidarėsPasiplaukiojimas baidarėmis yra vienas iš poilsio būdų, kai gali pabūti gamtoje, išsikrauti fiziškai ir pasikrauti daug teigiamų ir gerų emocijų ar tiesiog praleisti laiką kitaip. Nacionaliniame parke Rytų Aukštaitijoje, Kaltanėnuose įsikūręs baidarių nuomos punktas, siūlo geriausiomis sąlygomis baidarių nuomą, įvairius maršrutus bei nakvynę. www.baidares.com rasite ne tik didžiulį baidarių pasirinkimą, bet ir įvairius maršrutus, nuo lengviausio iki sunkiausio, tai priklausys nuo jūsų poreikio, tikimės mūsų ilgametė patirtis ir nuolatinės pastangos pateisins jūsų lūkesčius.

Vandens kelionių maršrutai veda net per dvidešimt Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko ežerų ir tęsiasi šių ežerų vandenis plukdančiomis Žeimenos, Kiaunos, Lakajos, Peršokšnos ir Būkos upėmis. Atsiveriantys miškų, kalvų, slėnių, vandens malūnų vaizdai plaukiant skaidrios upės ir sudėtingų miško kelių labirintais į visus gražiausius gamtos kampelius, nudžiugins tikrai kiekvieno akį.

Kas ruošiasi plaukti pirmą kartą, galbūt gali pasirodyti sudėtingas 18 arba 29 km. maršrutas, tačiau nėra ko pabūgti, maršrutai yra organizuojami su patogiu išplaukimu iš nuomos punkto su patogiu ir netolimu parvežimu po plaukimo. Mėgstantiems nakvynes palapinėse galimi baidarių maršrutai vedantys per miškingas, retai gyvenamas Rytų Lietuvos apylinkes. Kas mėgsta didesnius patogumus gali rinktis privačias stovyklavietes, miško namelius, sodybas, pirtis.

Plaukiojimas baidarėmis tai galimybė ir malonumas pamatyti gamtos grožį, būti fiziškai aktyviam, išbandyti kitokį poilsį, kitokią pramogą su draugais. Tad jeigu nori aplankyti Aukštaitijos regioną ir išbandyti plaukimą baidare nedvejok ir būtinai išbandyk šią šaunią pramogą. Daugiau info: vilniaus-baidares.lt/baidariu-marsrutai svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *