Populiarios Kauno renginių vietos

Kaunas – trečias pagal dydį, gražus ir įdomią istoriją turintis miestas. Tad renginiu organizavimas Kaune yra dažnas reiškinys. Į viešus renginius noriai suguža miesto gyventojai ir miesto svečiai, privačiuose renginiuose savo šventes pamini įvairios žmonių grupės. Kaune kasdien nuolat vyksta renginiai, kurių itin pagausėja savaitgaliais, pavasarį ir rudenį, netrūksta veiksmo ir vasaros metu. Kaune apstu vietų, kuriose galima rengti šventes, ir kur iš tiesų dažnai rengiami įvairūs renginiai.

Kauno senamiestis

RenginiaiJeigu esate miesto rimtą mėgstantis žmogus, Kauno senamiestyje gražią dieną tikrai surasite, ką veikti. Lietuvoje dažnai girdime skundus dėl itin centralizuotos kultūros. Esą, visi pagrindiniai renginiai vyksta tik Vilniuje. Tačiau iš tiesų Kaunas žavi savo gyvumu ir itin ryškiu atsinaujinimu per pastaruosius keletą metų. Gražią saulėtą pavakarę vasaros savaitgalį išėję į Kauno senamiestį pamatysite, jog čia dauguma barų, turinčių lauko kavines ir staliukus, jau užtvindyti lankytojų.Ypatingai vasaros pradžioje, kada studentai dar nebūna išsilakstę po savo gimtus miestelius ir kaimus. Taip pat ir rudenį svečių būna daugiau. Kauno senamiestis tiesiog pulsuoja gyvybe, tai puiki žmonių susitelkimo vieta. Tam tikra prasme, toks gyvumas rezonuoja su 20 – ojo amžiaus pradžioje virusia tarpukario Kauno kultūra. Juk kaip tik tada laikinojoje sostinėje virė nuostabus gyvenimas, kai maišėsi tautos, kultūros, kūrėsi ir plėtėsi teatrai, dailės mokyklos, konservatorijos. Kauno tarpukario paveldas likęs ir dabar – eidami senamiesčiu galime pasigrožėti nuostabia Art Nove architektūra. Kauno renginių organizavimas yra tiek individualus, tiek viešas. Žinoma, ten, kur savo ranką prideda profesionalūs organizatoriai, visada galima tikėtis kokybiškesnio renginio, kuris patiks didesnei lankytojų auditorijai.

Kauno sala

Tai studentų, jaunimo mėgstama susitelkimo vieta. Nors čia taip pat kartais pasireiškia ir profesionalus renginių organizavimas, tačiau dažnai čia susitinkama ekspromtu.

Laisvės prospektas

Tai taip pat Senamiesčio dalis, tačiau dėl savo išskirtinio išplanavimo verta Laisvės prospektą paminėti atskirai. Tai vienas dažniausiai ant atviručių atsirandantis Kauno vaizdas, o dideli balti Laisvės prospekto žibintai atpažįstami daugeliui. Čia neretai sutiksime vestuvininkus, taip pat čia vyksta tokie renginiai kaip Gatvės muzikos diena, kultūriniai renginiai prie Romuvos pasažo. Kadangi Laisvės prospektas pilnas bendruomenei tarnaujančių įstaigų, čia galima aplankyti ne vieną barą, kavinę, restoraną. Tai puikios vietos savo privatiems renginiams rengti, gimtadieniams ar diplomų įteikimams paminėti. Žinoma, esant sezonui, verta stalelius rezervuoti iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *