Telefono dėklas – stiliaus detalė

Tiek mažai žinomų, tiek Samsung telefonu deklai gali tapti jūsų stiliaus detale ir akcentu, padedančiu atskleisti individualybę ar sukurti norimą įvaizdį. Ką vertėtų apie tai žinoti, bei kaip gi paskleisti tuos kerus?

Juodas ir užburiantis

Juoda – tai klasikinė elegancijos spalva. Klaidinga manyti, kad tai liūdesio ir tamsos spalva. Ji tiks tiems, kas siekia tokio subtilaus ir madingo įvaizdžio. Su juoda spalva tiesiog niekada neatrodysite blogai, dėl to visuomet verta ją rinktis. Visuomet verta galvoti apie tai, kad ji niekada neapvils, jeigu vyraus jūsų drabužinėje. Pasirinkite šią spalvą ir labai greitai mėgausitės jos pranašumais ir teikiamais privalumais.

Baltas ir prabangus

Samsung priedaiKita alternatyva, tinkanti daug kur – balta. Baltos spalvos Samsung dėklas suteiks prabangos, jaunystės, šviesos, vasaros, gaivos jausmą. Balta spalva priešinga juodai ir skleidžia tiesiog kažką pozityvaus. Be to, jeigu mokėsite tinkamai nuvalyti baltą telefoną, tuomet pajusite, kaip gali būti malonu mėgautis jo švara ir elegantiškumu. Baltas telefonas jums tikrai leis džiaugtis tuo švaros ir naujumo pojūčiu, kaip ir jo dėkliukas. Tiesiog laikykite jį visada švarų ir jis atrodys kaip naujas.

Spalvotas ir žaismingas

Ryškioms ir kūrybingoms, standartus laužančioms ir maištaujančioms asmenybėms norėsis kažko priešingo. Ir tai bus – daug spalvų viename. Jūs norėsite, kad žaismingos ir dailios spalvos būtų čia pat prie jūsų. Juk telefonas ir jo dėkliukas visada kartu. Tad rinkitės dėkliuką su raštais, su ornamentais, su užrašais ir paveikslėliais, ir tai taps jūsų saviraiškos priemone.

Vienos ryškios spalvos – ryškiai asmenybei

Jeigu asmenybė yra labai progresyvi, pastebimai besiveržianti pirmyn, greičiausiai ji mėgsta vienos ryškios spalvos akcentus, nes tai kažkaip akumuliuoja ir energiją jų viduje. Štai dėl ko verta stengtis ir kuo greičiau padaryti visus reikiamus dalykus, kad tik ta šviesa ir energija jus pasiektų. Taigi, išsilaisvinkite, išsiveržkite ir turėkite pačias ryškiausias spalvas.

Medinis, odos imitacijos ar kitoks – išskirtinėms savybėms

Savo aiškią kryptį tautodailės, natūralumo ar kitos savybės link žinantis žmogus galbūt norės atitinkamo dėkliuko. Pavyzdžiui, archeologija, istorija besidomintis žmogus kaip tik žinos, kad nori turėti medinį ar odinį dėkliuką, turintį senovinių amatų atspalvį. Ir tą tikrai galima rasti. Dėklas yra daugiau nei prekės ženklas, tai ne tas diržas ar rankinė, ant kurios puikuojasi firmos logotipas. Tai jūsų pačių ekspresijos, saviraiškos būdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *