Apsipirkimas Lenkijoje

Keliauju į LenkijąNors dažniausiai autobusų nuoma aktuali tiems, kas važiuoja į kokias nors didesnes turistines ekskursijas, tačiau poniai Laimai autobusų nuoma pravertė tiesiog praėjusią savaitę, kai ji važiavo į Lenkiją apsipirkti.

Pasibaisėjo kainomis Lietuvoje

Laimai teko parduoti senus namus ir pradėti remontuoti kitą butą. Remontui pinigų turėjo, tačiau vis tiek norėjo jam išleisti kuo mažiau. Kainos Lietuvoje jai malonaus įspūdžio, deja, tikrai nepaliko, taigi, reikėjo sugebėti sugalvoti, kur viską gauti.

„Man tiesiog pasistojo plaukai piestu, kai pamačiau, kiek kainuoja koks baldas. Atrodė prieš tai, kad viską galima ir pigiau gauti, bet kai pradėjau rinktis, supratau, kad kažkas čia ne gerai. Atrodė visai pigu. Ir tik paskui staiga supratau, kad čia kainos eurais. Vadinasi, viskas yra keturis kartus brangiau negu galvojau. Matote, aš gyvenau užsienyje ir pastaruoju metu nebuvau Lietuvoje, praleidau tą laiką, kai visi perėjo prie euro, tad dar grįžusi į gimtą šalį kažkaip iš įpročio vis norėdavau viską versti į litus. Pavyzdžiui, galvojau, kad naujai sofai – lovai arba minkštam kampui skirsiu kokius 200 – 300 litų, bet už tiek net dėvėto padoraus baldo negaliu nusipirkti. Optimalus vairantas – 150 eurų ir sofa, kuri iš bėdos dar visai tinka. Kai priėjau prie santechnikos ir visokių ten virtuvinių prietaisų, skalbimo mašinų, tai paaiškėjo, kad išvis negaliu sau leisti to, ko noriu. Kad reikia man sugalvoti, kaip viską gauti kitaip. Man čia buvo per brangu“, – pasakoja Laima.

Į autobusą, ir į Lenkiją

Laima pasakoja, kad autobuso nuoma bei degalai iki Lenkijos jai atsiėjo pigiau negu pirkimai prie namų parduotuvėse. Taigi, ji paprasčiausiai išsirinko firmą, kuri nuomoja tokį auto transportą ir išvažiavo apsipirkti.

„Iš pradžių galvojau, ką čia daryti. Juk į lengvą mašiną netilps viskas, jeigu sugalvosiu kažką parsivežti. Paskui sugalvojau, kad galiu išsinuomoti autobusą. Kodėl ne priekabą? Todėl kad mažo mikro autobuso nuoma ir pigiau, ir šiaip man saugiau atrodo viską vežti tokiame autobuse, o ne atviroje priekaboje. Visgi jau gruodžio mėnesis. Gali pradėti snigti, lyti, gali būti sugadintos prekės, tad autobuso nuoma man pasirodė racionaliau. O ir kaina apsimokėjo. Galų gale, kai nusipirkau viską Lenkijoje, Suvalkuose, tai paaiškėjo, kad ir pragyventi aš dar visai galiu. Man liko nemažai pinigų, nes aš, tam tikra prasme, jų kažkaip tarsi sutaupiau“, – sako ponia Laima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *