Baldai jaunai šeimai

Jaunos šeimos gyvenime nuolat atsiranda įvairių poreikių, susijusių su sėsliu gyvenimo būdu bei šeimos pagausėjimais. Vienas iš tų poreikių yra furnitūros atnaujinimas, pavyzdžiui, patogūs ir kokybiški mokykliniai baldai kiekvienai šeimai yra reikalingas dalykas, norint patenkinti vaikų poreikius. Jauna šeima žiūri ne tik į dizainą, bet ir labai daug dėmesio kreipia funkcionalumo: virtuvinės kėdės yra labai praktiškos, nes ilgai tarnauja bei gali būti lengvai pernešamos, spintos – lentynos talpiai priglaudžia visus daiktus, daugiafunkcinės lovos – sofos gali per vieną akimirką pakeisti savo pavidalą ir arba leisti prisėsti draugams, arba virsti miegojimo guoliu. Pirkėjai, kuriems viskas dar prieš akis, kartu reikia ir pasitaupyti kelionėms, ir turėti jaukius namus, dažnai ieško praktiškumo bei grožio viename. Jeigu atidžiai pastebėtume, matytume, kad neretai patys reikalingiausi baldai tarsi išsirikiuoja į kelias pagrindines grupes.

Darbo baldai

Baldai namamsDarbu pavadinti galima daug ką, bet tai greičiausiai bus kažkas būtino atlikti, siekiant rezultato, o ne mėgavimosi. Dėl to neretai garažo baldus, rašomuosius stalus bei visus juos supančius priedus, taip pat virtuvės baldus galima traktuoti kaip darbo baldus. Žinoma, kitokius, nei stovinčius biuruose, tačiau vis tiek darbo – to kasdieninio, šeimyninio gyvenimo ir jame besisukančios rutinos. Praktiškumas nuolat reikalauja dėmesio, siekiama kuo geriau patenkinti esamus lūkesčius, užtikrinti, kad visa aplinka itin patogiai leis suktis kasdienybėje. Be tokios kategorijos baldų turbūt gyvenimo neįsivaizduoja nė vienų namų gyventojai.

Daugiafunkciniai ir kompaktiški

Atkreipiant dėmesį į bendrą Lietuvos pragyvenimo būdą, galime pastebėti, kad žmonės nėra pertekę pinigų ir daugumai įsigyti būstą, kokio labiausiai norėtų, yra keblumas. Tenka tenkintis mažesniais gyvenamaisiais plotais, protingai juos paverčiant daugiafunkcinėmis erdvėmis. Pavyzdžiui, svetainė gali lengvai virsti svečių miegamuoju, jeigu čia atsiranda tokių daugiafunkcinių baldų kaip sofų – lovų, o vienas nedidelis kambarys gali sutalpinti daug gyventojų. Tereikia protingai paskirstyti erdvę ir, pavyzdžiui, daiktus laikyti ne tik spintose, bet ir ant sienų kabinamose lentynose, kurių galima sutalpinti tikrai daug.

Poilsiui negailima vietos

Jeigu įprastoms reikmėms vieta taupoma ir siekiama sustatyti kuo kompaktiškesnius baldus, tai paprastai poilsis suvokiamas kaip švente ramybės oazė. Čia gali atsirasti ir dideli minkšti baldų komplektai, ir jaukios patogios sofos, ir dideli kilimai nugulti ant grindų. Panašiai kaip ir gyvenime, kai dirbame visas penkias dienas iš paskutiniųjų, kad tik savaitgalį galėtume nuvažiuoti prie jūros, taip ir planuojant gyvenamąsias erdves, su didžiausia meile ir dosnumu norisi įkurti savo svetainę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *