Vonios baldai pagal užsakymą? Puikus pasirinkimas!

baldai pagal uzsakymaBaldai pagal užsakymą, pagaminti specialiai jūsų vonios kambariui, pavers šią erdvę poilsio ir jaukių atsipalaidavimo akimirkų vieta. Kodėl verta rinktis būtent tokį baldų variantą?

  • Pagal individualų projektą pagaminta spintelė idealiai atitiks jai skirtos vietos išmatavimus, todėl bus sutaupyta vietos. Juk, pavyzdžiui, vonios kambaryje praustuvai yra skirtingų modelių ir dydžių, tad jam pritaikyti geriausia visa tai atitinkančią spintelę. Ir jei ji atitinkamai ,,priglaus” šį būtiną vonioje dalyką, abu sudarys harmoningą derinį, tapsiantį išskirtiniu ne itin grožiu pasižyminčiu vonios kambariu. Tegu vonioje pagrindinėmis natomis suskamba tai, kas skirta tik tai erdvei!
  • Kuriant savąją poilsio ir švaros oazę – vonios kambarį – galima derinti įvairiausias spalvas. Įprastą praustuvo ir vonios baltąją galima derinti su bet kokiu atspalviu, raštu, motyvu. Žinoma, visa tai reikia derinti pagal plytelių dekorą. Joms „nugulus“ į savas vietas, galima pradėti vizualiai įsivaizduoti, kokie baldai ten derėtų. Mėgstantieji natūralias gamtos spalvas gali rinktis šiltas, įprastas akiai spalvas ir pagal jas rinktis baldus. Jei sudėtinga į bendrą interjero vaizdą vizijose apjungti sienų, grindų apdailą, vonios bei praustuvo vaizdą ir prie viso to priderinti spinteles, kad viskas sudarytų bendrą stilingą šio kambario interjerą, verta kviestis baldus pagal užsakymą gaminančius darbuotojus. Turintys interjero dekoravimo žinių jie patars, kas būtų tinkamiausia jūsų voniai, kad ten visad būtų jauku ir miela. Nes skubotu sprendimu pasirinkus ryškias plytelių spalvas ilgainiui jos ima varginti ir, ilsėdamiesi vonioje, dar labiau pavargsite nuo spalvų aktyvumo. Tad neutralios baldų spalvos galėtų suteikti „rėksmingai“ erdvei ramybės atspalvių.
  • Vonios kambarys – tokia erdvė, kur būtina paisyti saugumo. Ten, kur susiduria vanduo ir elektra, labai svarbu viską suderinti taip, kad neįvyktų nelaimingas atsitikimas. Taigi gamindami vonios baldus pagal užsakymą galėsite tinkamai išspręsti elektros šaltinių, veidrodžių, apšvietimo klausimus. Jungikliai, rozetės, transformatoriai tikrai neatrodo patraukliai matomi akivaizdžiai, tad individualus baldų parinkimas padės išspręsti jų paslėpimą, kad būtų ne tik gražu, bet ir saugu.
  • Daugiausia galvosūkių kyla, kai tenka spręsti mažų erdvių apstatymo klausimus. Erdvioje vonioje tilps viskas, ką tik sumąstysite ten pastatyti, tačiau mažoje savarankiškai rasti tinkamus sprendimus sudėtinga. Čia norima kuo labiau išsaugoti atvirą erdvę ir kuo mažiau ją užgriozdinti baldais ar daiktais. Tik individualiai įvertinę jūsų vonią, baldų pagal užsakymą gamintojai ras geriausius sprendimus, kaip sutaupyti vietą, paslėpti vamzdžius ir kitus ne itin išvaizdžius dalykus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *