Darbe gavau paskraidyti bokšteliu

Bokšteliai statyboms ir kitaVisą laiką mėgau aukštį, ir kai su tėvu dengdavome stogus, ir kai su draugais lenktyniaudavome, kuris užlips į ryšio operatorių bokštus. Todėl darbe atvežtas automobilinis bokštelis man pasirodė ne kaip darbo, o kaip pramogų įrankis. Aišku, aš visada labai skubu pasinaudoti tokiomis progomis, noriu kuo aukščiau lipti, man nebaisu, ar turiu apsaugas, tiesiog lipu ir tiek. Automobilinis bokštelis yra gana saugi priemonė pasiekti aukštumoms, bet vis tiek kažkaip norėtųsi ir žinoti, kad neprisidarysiu bėdų.

Išbandė tik drąsiausieji

Pirmiausiai, kai jį tik atvežė, mus apmokėt, tuos, kurie su juo kelsis, kaip elgtis, ką galima daryti, ko negalima. Toliau turėjo būti pietų pertrauka, bet per pertrauką keli smalsuoliai nusprendė išbandyti pasikelti iki pastato viršaus su tuo bokšteliu. Šiaip, jei kas nežinot, kas tai yra, tai čia toks panašiai kaip kranas, ar kaip kažkoks pakėlimo įrankis, kokį matote, kai atvažiuoja darbininkai taisyti elektros tinklų. Su automobiliniu bokšteliu galima pasikelti ribotą atstumą ir atlikti kokius nors darbus. Yra įvairių aukščių bokštelių. Taigi, mūsų buvo vidutinis, o norinčiųjų keltis pabandyti – apie penkis. Kėliausi pirmas ir pasijaučiau kaip vaikystėje ant karuselių, kai aplink viskas keičiasi, apima svaigulys ir džiaugsmas, kad tai vyksta. Man labai patiko, tikiuosi pakartoti laisvalaikiu. O paskui sekė darbai, kai jau reikėjo susikoncentruoti į darbinius procesus, ir galimybių tiesiog mėgautis bei džiaugtis buvo mažiau.

Darbas buvo įdomus

Automobilinis bokštelis pakėlė mus dviese. Turėjome pakeisti tam tikras konstrukcijas penktame aukšte. Pastatas buvo modernus iš stiklinių sienų arba labai didelių vitrinos tipo langų. Biuruose vyko darbai ir visas šis darbas priminė tuos kadrus iš filmų, kai amerikietiškame dangoraižyje seksualūs valytojai langų keliasi į viršų ir visas biuras stebi juos ir svajoja ką nors. Tai čia ir mes juokavome tarpusavy, įdomu, ar žmonės gali ramiai dirbti, ar visgi įdomu, kodėl kažkas atskridęs prie lango jį plauna. Tad lengvai pakilome ir ėmėmės darbų. Prisipažinsiu, kad dirbti buvo kebliau, nes, kad ir koks geras daiktas bokštelis bebūtų, jis visgi apriboja judesius ir kai kurių jų tiesiog negali padaryti. Tai ir priežastis, kodėl bokšteliu kėlėmės dviese. Nes vienas tai tikrai tokioje zonoje kabėdamas nepadarytum tų judesių, o dviese lengviau. Tačiau būnant ant žemės su šia statybų užduotimi tikrai lengvai susitvarkytų kiekvienas darbuotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *