Daugiabučio renovacijos metu išgyventi galima

Kaip padaryti, kad seno daugiabučio namo pridavimas būtų tikrai labai geras, rodantis namą energinį efektyvumą? Žinoma, seną daugiabutį reikia renovuoti. Tačiau renovacija daugybėje senų daugiabučių užstringa vien dėl ten gyvenančių žmonių nusiteikimo. Vyriausios kartos, garbaus amžiaus žmonės dažnai tiesiog nenori tokių permainų, mano, kad neverta investuoti pinigų, nenori primestos kitų valios. Kitiems žmonėms nepatinka tas faktas, kad vyks remontas ir tai trukdys jų kokybiškam gyvenimui. Tačiau išgyventi daugiabučio renovaciją visgi įmanoma, tik reikia mokėti pasiruošti būsimiems sunkumams.

Darbinininkai triukšmauja tik darbo metu

Priduodame namusTam, kad būtų pagerinti energinio naudingumo sertifikatai, veikiausiai bus atliekama daug įvairių daugiabučio renovavimo veiksmų. Pavyzdžiui, galbūt nemažai dėmesio bus skiriama sienų šiltinimui, stogo konstrukcijų keitimui, langų keitimui. Čia darbuosis ir pjūklai, ir kaltai, ir plaktukai, ir grąžtai bei elektriniai šlifuokliai. Todėl triukšmas tokiuose tvarkomuose namuose tikrai bus nemažas. Tačiau nereikia bijoti, kad jūs negalėsite miegoti naktimis ar kad vakarais negalėsite ramiai pailsėsite, o prabusite ne nuo žadintuvo melodijos, o nuo grąžto. Darbininkai, darantys remontą jūsų name, dirba darbo valandomis, taip, kaip ir visi kiti žmonės. Todėl jūs patys jau būsite išėję į darbą, vaikai į mokyklą ar darželį, kai vyks remontas. Galbūt nemalonu bus tik savaitgaliais, nes skubinant projektą darbai veikiausiai vyks ir šeštadieniais, gal net ir kai kuriais sekmadieniais. Tačiau ir tai pakęsti galima – pats metas ieškoti kitų savaitgalio praleidimo būdų, o ne užsidaryti vėl namuose.

Visi turi rasti būdų nukreipti dėmesį kitur

Jeigu jus tikrai labai nervina, kaip yra stengiamasi, kad tik įvyktų tinkamai namo pridavimas, jeigu jūs esate iš tų, kurie liekate namuose ilgą dienos dalį (tarkime, esate mama su vaiku), reikia ieškoti kitų dėmesio nukreipimo būdų. Gal galite namuose paleisti gražų muzikinį foną, kuris užgožtų triukšmus. Taip pat galite eiti dažniau pasivaikščioti į miestą, kur jums taip pat būtų malonu klausyti ir kažką veikti įdomaus. Galiausiai, galite orientuotis ne į tai, kas vyksta dabar, o tai, kas kada nors bus vėliau. Po remonto – nuostabūs rezultatai jūsų laukia, tad visas tas triukšmas ir tvarkymas yra ne jūsų aplinkos žalojimas, o gerinimas. Juk bus nuostabu žinoti, kad štai tas gražus namas, stovintis tarp kitų apleistų, yra jūsų namas. Smagu, kai bus žiemą šilta, o už šilumą reikės mokėti daug mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *