Gimtadienio šventimas: mieste ar sodyboje?

Švenčiu sodybojeKai ateina rinktis, kur švęsti gimtadienį, daug kam į galvą šauna gana panašūs pasirinkimai. Atrodo, kad sodybos nuoma labiau patiktų vieniems svečiams, o, pavyzdžiui, vakarėlis mieste, gal net kokiame nors stilingame klube, būtų labiau priimtina kitiems. Kaip iš tiesų geriausia daryti? Sunku pasakyti, ir kiekvienas žinoma turi daryti pagal save. Vieniems geriau sodybos nuoma, kiti nori šėlti mieste. Pasvarstykime apie keletą „už“ ir „prieš“, kol dar nepradėjome iš tiesų kažko daryti.

Sodybos privalumai

Jaunoms ir vyresnėms šeimoms, turinčioms vaikų, visada labai gerai yra nuomotis sodybą. Tada joje galima netrukdomai pasidžiaugti gamta, leisti laisvai laiką. Ypač tada, kai turima daugiau vaikų. Juk jaunos šeimos nuolat save stabdo ir dėl vaikų negali kažkur linksmintis tiek, kiek nori ir taip, kaip nori. Tenka atsisakyti daugybės įvairių pramogų, nes tenka pabūti su vaikais. Ypač tada, kai seneliai negali to padaryti ir pasirūpinti jais. Taigi, todėl ir yra didelis sodybos privalumas, kad visi gali pasilinksminti savame gerame rate. Be to, ištrūkstate iš įprastos aplinkos, pakeičiate ją nauja. Gerai įrengtose kaimo turizmo sodybose galima rasti visas pramogas, leidžiančias atsipalaiduoti. Negana to – jūs taip pat ir patenkate į nuostabų gamtos glėbį. Paprastai netoli būna miškas, laukai, ežerai. Tai dalykai, kurie leidžia pasijausti tikrai nuostabiai ir atsipalaidavusiai gražioje gamtoje.

Kam sodyba netiks

Tačiau taip pat yra žmonių, kuriems geriau rinktis kitokio tipo poilsį. Tai nėra sodybos trūkumai, tai tiesiog yra žmonųtipažas, kuriems geriau šventes švęsti kitur ir kitokiais būdais. Kas tai galėtų būti ir apie ką aš kalbu? Visų pirma, sodyba netiks tiems jauniems žmonėms, kurie mėgsta visada būti labai greiti ir mobilūs, dirbti daug darbų. Gali būti, kad jie neturės tiek laiko arba tiesiog nenorės jo tiek skirti, kad galėtų kiek nori būti kažkur išvažiavę. Gal per savaitgalį jiems reikia nukakti į dar penkias skirtingas vietas ir važiavimas į tą vieną sodybą dviem dienoms dėl eilinio gimtadienio, būtų per brangus savo laiko atžvilgiu. Ypač, jeigu tai net ne jaunos šeimos atstovas, o tiesiog jaunas žmogus. Taigi, kai mąstote, koks turėtų būti gimtadienis, galvokite ne apie save, o apie daugumą svečių. Nes gimtadienis nutiks jums ir be jų, o jeigu darote šventę, tai ji skirta draugams. Pagalvokite, ko jie norėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *