Grindys – namų jaukumui

Solido grindysGrindys yra vienas iš svarbiausių namų akcentų. Sprendžiant kokią dangą ir spalvas pasirinkti atrandame didžiulį šių prekių asortimentą. Solido grindys siūlo išsirinkti jums tinkamiausias: parketą, linoleumą, PVC ar kamštinę dangą ir kt.

Populiariausi pasirinkimai priklauso nuo to, ką labiausiai perka klientai. Tai – Solido parketas ir laminatas. Pastaruosius kelerius metus tarp šių grindų dangų vyksta konkurencinė dvikova. Kiekviena iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Priklausomai nuo to, ko jums reikia, galima pasirinkti tinkamiausią. Pirmiausia, reikia išskirti pagrindinį skirtumą. Parketas yra natūrali grindų danga, o laminatas ne. Teikiantys pirmumą natūralioms medžiagoms įprastai nesirenka laminato grindų savo namuose. Kitas skirtumas – priežiūra. Būtent laminatą prižiūrėti yra daug paprasčiau, nei parketą. Nors laminato grindys pradėtos naudoti ne taip jau ir senai t.y. prieš tris dešimtmečius, tačiau per šį laiką jo gamybos technologijos keitėsi ir tobulėjo, todėl dabar įsigydami šią dangą galite būti tikri, kad priežiūrai nereikės skirti daug dėmesio. Be to, atsparumas yra labai geras. Žinoma, kad būtina pirkti atitinkamą atsparumo klase pažymėtas prekes. Kalbant apie atsparumą parketą reikės labiau saugoti.

Šiuo metu Solido grindys siūlo ne tik šias dvi populiarias grindų dangas. Į madą sugrįžta ir linoleumas. Jis taip pat gali būti natūralus ir nenatūralus. Norite ilgaamžiško ir atsparaus? Rinkitės natūralų linoleumą. Jis gaminamas tik iš natūralių ir perdirbamų medžiagų. Be to, jo paviršius padengiamas specialiu sluoksniu, kuris atlieka apsaugos funkciją. Tokia danga bus ilgaamžė ir lengvai prižiūrima.

Dažnai svarstoma ką rinktis. Viskas priklauso nuo jūsų. Solido parketas, laminatas, linoleumas ar dar kokia kita medžiaga gali būti itin tinkama jums. Svarbu atsižvelgti į tai, kokioje patalpoje reikalinga grindų danga, nes, pavyzdžiui, virtuvėje bus tinkama viena, o svetainėje kita danga. Be to, atsižvelkite į tai ar šildomos grindys, koks patalpos dydis ir pan. Ne mažiau svarbus ir namų ar atskiro kambario kuriamas stilius. Juk kiekvienam iš mūsų norisi, kad namuose būtų jauku, gražu ir šilta. Tinkamai parinkta grindų danga gali atlikti visas reikalingas funkcijas. Nepamirštant ir paprastos jų priežiūros.

Kai toks didelis pasirinkimas sunku greitai apsispręsti. Vis dėl to galima rasti išeitį. Tai – Solido grindys ir Solido parketas. Patikimos ir estetiškai patrauklios grindų dangos kiekvienam pagal norus ir galimybes. Jūsų namai bus jaukūs ir gražūs su tinkamai parinktomis grindimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *