Įsimintiniausia vestuvių akimirka

Kad ir koks būtų wedding budget, kad ir kaip pigiai darytumėte savo šventę, ji vis tiek gali būti geriausia gyvenime. Pasirodo, net ir labai prabangiose vestuvėse būna liūdnų akimirkų, o prastose – linksmų. Ir atvirkščiai. Tai, ar jūsų vestuves svečiai prisimins kaip nuostabias, priklausys visai ne nuo pinigų. Klausiame žmonių, kokios jų įsimintiniausiosvestuvių akimirkos.

Jurga iš Kauno

Vestuvių planavimas„Ai, gal būsiu senamadiška, bet pasakysiu, kad man visgi labiausiai tai patiko pagriebti tą nuotakos puokštę. Na ne kiekvienai taip pasiseka pagauti, bet štai aš pagavau. Žinau, kad kai metė puokštę, jau buvau gerokai apšilusi. Grojo muzika, vyko koncertas, dar tik įsivažiavo vakarėlis, o tada kaip tik nuotaka metė į mus puokštę. Man atrodo, kad aš pašokau į priekį kaip kokia krepšinio puolėja ir pagavau. Ir pati negalėjau patikėti. Šiaip tai ta puokštė man nieko nereiškia, aš tikrai neketinu greitu metu ištekėti, o ir kitos, kurios tos puokštės nepagavo, jau kai kurios ištekėjusios. Bet man paprasčiausiai buvo labai smagu, kad būtent aš ją pagavau, tai turbūt dėl to netikėtumo kaip tik šita kvaila akimirka man ir įstrigo labiausiai“, – sako Jurga.

Vaidas iš Šiaulių

„Turbūt geriausia dalis buvo tie šašlykai ant grilio. Retai kada dabar kepu taip mėsą ant ugnies, o ji juk taip paruošta visada ir yra gardžiausia. Aišku, turiu šiokių tokių problemų su tulžies akmeniu, tai tokios mėsos kaip ir negaliu valgyti. Bet turiu pasakyti, kad man labai patinka vestuvių savybė, jog jos būna labai retai. Čia buvo mano vienintelės aplankytos vestuvės ir tai, kad per jas leidau sau smagiai pavalgyti, tikrai labai man įstrigo“, – sako Vaidas.

Aistė iš Vilniaus

„Gal labiausiai įstrigo visos tos spalvos, apšvietimas. Tikrai nesitikėjau, kad mano sesuo tiek daug investuos būtent į dekoracijas. Nes ji, na, tokia, kur nelabai mėgsta prieš žmones pasirodyti ir ypač dar dėl to leisti kažkokius pinigus. Todėl manau, kad čia ir kitiems buvo staigmena. Mes visi, na, giminės, galvojome, kad ji tiesiog išleis pinigus kokiai kelionei, o vestuvės bus kuklesnės nei močiutės gimtadienis. Bet ji padarė tikrą staigmeną ir susituokė su savo vyru labai iškilmingai. Man atrodo, kad neliko nepatenkintų žmonių. Šiaip man ir drabužiai tikrai padarė įspūdį, nes visiems buvo pasakyta apsirengti tam tikrais atspalviais“ – prisimena Aistė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *