Jūsų vestuvės ir renginių vedėjas: apie ką reikia pagalvoti

Rengiantis vestuvėms, renginiu vedejas yra tas žmogus, apie kurį tikrai reikia pagalvoti. Ką reikėtų ir kaip apie jį mąstyti? Štai dalykai, kuriuos verta apžvelgti renkantis renginių vedėją arba svarstant, ar jo apskritai reikės.

Jeigu daug skirtingų svečių – vedėjas reikalingas

Taigi, pirmiausia jūs tikrai galvosite, ar jums apskritai bus reikalingas renginiu vedejas. Kaip žinote, renginių vedėjai labai padeda sukoordinuoti tam tikrus dalykus, kai viskas slysta iš rankų, kai yra labai daug planų. Taigi, renginių vedėjas tikrai būtinas, jeigu turite daugiau negu 50 svečių. Juo labiau – jeigu jų tarpe yra daug nepažįstamų tarpusavyje žmonių arba labai skirtingo amžiaus. Jeigu turite kompaktiškas vestuves su vos keliais žmonėmis, tuomet galima išsiversti ir be renginių vedėjo. Pakaks šnekiojo dėdės Rimo ar tetos Zitos pavadovavimo, kur eiti, kada kelti taures, kaip atsistoti ir pan.

Rinkitės pagal tai, kokius jo darbus matėte

RenginiaiKai rinksitės renginių vedėją, atsižvelkite ne tik į jo kainą, bet ir į tą stilių, kuriuo jis veda visą šią šventę. Ar šis žmogus per šventę skaldo seksistinius pokštus ir liepia prakišti kiaušinį per klešnę, karia piršlį ir užsiima įprastais dalykais? O gal jis veda renginį tarsi šventę kilmingiesiems Operos ir baleto teatre? Ar jo dėka visi turi šokti pagal 40 metų senumo Dinamikos ir Rondo hitus? O gal skamba modernusis rokas? Rinkdamiesi sau renginių vedėją, žiūrėkite, kokie jo darbai anksčiau.

Žmogaus nepriversite elgtis kitaip negu įprasta

Kodėl svarbu pasižiūrėti, kaip žmogus anksčiau vedė vestuves? Todėl kad labai panašiai jis jas ves ir pas jus. Jeigu jis Kastyčio Kerbedžio gerbėjas, tai pas jus vestuvėse neskambės Depeshmode. Jeigu jis senovinis piršlio korikas, tai pas jus irgi bus tas pats. Pats kvailiausias dalykas – tai reikalauti iš žmogaus to, ko jis nedaro. Tas pats, kas išsinuomoti žalią vestuvinę mašiną ir reikalauti, kad ji būtų mėlyna.

Neleiskite visiems svečiams vadovauti vedėjui

Kiekvienas renginio vedėjas ar fotografas, ar kitas žmogus, dirbantis vestuvėse, žino tą jausmą, kuomet staiga visi svečiai pasidaro jūsų šefais, geriau viską suprantančiais ir ima vadovauti. Gali būti, kad klausimas, kokiame fone jaunieji atsiims dovanas, taps dramatiškas ir isteriškas, o ant jūsų šauks – jūs čia organizatorius, sakykit, kaip daryt. Tai – labai baisu. Žmogus, kurį pasamdėte, turi savo braižą ir daro viską apgalvotai. O teta Zita, galvodama, kad jaunųjų staliuką pastačius berželio fone, ji garantuos geriausias nuotraukas, galbūt labai klysta. Neleiskite niekam vadovauti renginių vedėjui, muzikantui ir fotografui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *