Kaip išrinkti geriausią pašarą šunims

Gyvūnų maistasVetfarmas specialistai jau daugiau nei dvidešimtmetį yra viena didžiausia veterinarinę didmeną teikianti kompanijų Lietuvoje. Įmonės siūloma produkcija – pašarai, maisto papildai, vitaminai, mineralai, medicininiai preparatai gyvuliams, paukščiams graužikams, naminiams gyvūnams – šunims ir katėms, o pagrindiniai klientai – didieji ir mažieji ūkiai, veterinarinės gydyklos. Bendrovė atstovauja geriausius ir garsiausius pasaulio gamintojų vardus. Šiandien išsamiau pakalbėsime, kokie yra įmonės siūlomi pasarai sunims ir koks šunų ėdalas apskritai yra kokybiškas ir tinkamas jūsų augintiniui.

Josera pašarai šunims

Bene populiariausi pasaulyje šunų ėdalo prekiniai ženklai yra Chappie, Pedigree, Darling. Tiesa, pastarieji pasižymi žemesne kaina, todėl ir vertinami, kaip ne aukščiausios rūšies produkcija. Ginčytina, nes paprastai minėtinus pašarus šunys valgo noriai. Jie dėl gero kainos ir kiekio santykio dažnai perkami didelių veislių šunims. Tiesa, vyrauja nuomonė, kad šeriant šunis tik minėtais pašarais be papildomų vitaminų dozių, jų plauko kokybė suprastėja, paspartėja šėrimosi procesai, pablogėja kaulų ir sanarių būklė, gyvūnas ima stokoti energijos. Brit, Platinum, Araton,, Royal Canin šunų ėdalas yra aukštesnės klasės, todėl dažnai perkamas ir veisliniams šunims. Parodiniams, ypač prižiūrimiems augintiniams šeimininkai dažnai renkasi ultra premium klasės šunų maistą, tokį kaip Nutrivet, Eukanuba, Bosh ir kitus. Tokie pašarai yra praturtinti papildomu vitaminų ir mineralų kompleksu, kaulams ir sąnariams reikalingomis medžiagomis, tokiame maiste puikiai paskistytas angliavandenių, baltymų ir riebalų balansas. Vienas pagrindinių prekinių ženklų, kuriuo pažymėta produkcija prekiauja įmonė Vetfarmas , yra JOSERA pašarai. Internetinėje bendrovės svetainėje siūloma virš dvidešimties rūšių JOSERA pašarų šunims, priklausomai nuo veislių, šuns dydžio, amžiaus grupės, kailio tipo, dietinio rėžimo ir sveikatos būklės. Galima pasirinkti įvairaus kaloringumo, skirtingų svorių pakuotes. Tai ypač kokybiški pasarau sunims, kadangi pasižymi dideliu mėsos procentu ir mažu grūdų priemaišų kiekiu. Maistas praturtintas vitaminais E, D, L, fosforu, natriu, ląsteliena, Omega 3 aliejais, suteikiančiais jūsų augintiniui energijos padidėjimą, lemia šėrimosi laikotarpio sutrumpėjimą, pagerina sąnarių sutepimą ir kaulų atsparumą lūžiams. Pašaro pakuočių lipnios etiketes ir lipdukai traukia akį.

Konservuotas šunų ėdalas My Lord

Vetfarmas siūlo aukščiausios klasės konservuotą šunų ėdalą My Lord. Įvairaus amžiaus grupių, veislių ir dydžių šunims skirtas šlapias ėdalas, pagamintas iš daugiau nei 90% gyvulinės kilmės produktų (kiaulienos, vištienos, jautienos), grūdų ir mineralų. Ėdalas gausus baltymų, būtiniausių riebalų bei gerą augintinio sbeikatos būklę garantuojančių vitaminų ir mineralų. Be viso to jis yra malonaus skonio. Neabejotina, kad šunys paprastai šlapią ėdalą renkasi mieliau nei sausą, tad įsigyjusieji šį produktą netruks įsitikinti, kad pateisins savo augintinio skonį. Populiarūs ir aukštos kokybės konservuotą šunų ėdalą gaminantys vardai yra Araton, Dr. Clauder, Pferd, Canis. Šeiminkai turėtų atkreipti dėmesį, kad perkant bet kokį šunų ėdalą reikia atidžiai skaityti produkto sudėtį. Visai nesvarbu, kad gyvūnas jūsų nupirktą pašarą valgo su dideliu noru – tai gali būti pridėtų dirbtinių skonio stipriklių pasėkmė. Tačiau jeigu pasarai sunims bus nekokybiški, didžiąją produkto dalį sudarys pelenai, grūdinės kultūros, o ne kokybiški gyvuliniai produktai, netrukus pastebėsite sutrikusį gyvūno virškinimą, pasikeitusį tuštinimosi pobūdį, paprastėjusią kailio ar bendrąją sveikatos būklę. Reikia nepamiršti, kad jei ekonominiais tikslais savo augintinį maitinti renkatės pigesniu maistu, turėtumėte papildomai jam duoti natūralios mėsos, vitaminų, žuvų taukų ar kitokių priedų. Atskirai perkant, šie papildai taip pat sudaro nemažą kainą, todėl kyla klausimas, ar ne geriau pirkti kiek brangesnį, tačiau visavertį pašarą šunims. Kaip ten bebūtų, pirkdami Josera arba My Lord gaminius galite būti tikri, kad patenkinsite ir savo augintinio skonį, ir galėsite būti ramus dėl jo sveikatos būklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *