Kaip sukurti jaukų miegamajį kambarį?

Lovos namamsJaukus miegamasis kambarys yra daugelio žmonių svajonė, todėl stengiamasi tokį sukurti. Svarbios ne tik gražios dvigules lovos ar sienų spalvos, bet ir kitos interjero detalės, pavyzdžiui, kilimai, spintelės, užuolaidos ir pan. Kas svarbu norint įrengti jaukų miegamąjį kambarį?

Spalvos turi didelės reikšmės mūsų nuotaikai. Nors daugelis galvoja, kad mėlyna spalva turėtų būti tinkamiausias pasirinkimas, nes mėlyna spalva ramina, tačiau tai dar ne viskas ką reikia žinoti apie spalvas. Mėlyna spalva ne tik ramina, bet ir sukelia vėsos pojūtį, todėl, jei miegamasis kambarys ir taip šaltas, tai toks spalvos pasirinkimas nebus tinkamiausias. Miegamajame, kuriame vėsu, galima rinktis šviesiai geltoną ar persiko spalvą. Steriliai baltos spalvos miegamajame verčiau vengti. Taip pat reikėtų žinoti, kad per daug ryškios spalvos gali trikdyti miegą ar erzinti, todėl ryškiai raudonos, oranžinės ir pan. spalvų reikia nesirinkti. Jas galima palikti kitos paskirties patalpoms. Taip pat netinka tamsios spalvos, kurios sukels slogią nuotaiką.

Lovos spalva taip pat svarbi. Ji turi būti derinama prie sienų ir grindų spalvų. Taip pat reikia derinti prie kitų baldų. Geriausia, kai lova, spintelės, spinta, lentynos ir kiti baldai yra iš tos pačios kolekcijos. Pavyzdžiui, miegamajame puikiai atrodo raudonmedžio lova ir kiti baldai. Be to, priešingai, nei sienų spalva, lova bei kiti baldai gali būti juodos spalvos. Tai suteikia baldams prabangos įspūdį. Taigi, dvigules lovos, kurių rėmas juodos spalvos puikiai atrodys. Kalbant apie lovas, reikia paminėti, kad jaukumo suteikia mediniai rėmai, tačiau ir metalo rėmai taip pat gali atrodyti jaukiai, jei tinkamai parinktos kitos detalės.

Kokios interjero detalės suteikia jaukumo? Tai įvairūs kilimai. Šalia lovos patiestas gražus kilimas tikrai suteiks jaukumo ir tuo pačiu bus malonu išlipti iš lovos ant minkšto ir švelnaus kilimo. Kitas svarbus patarimas susijęs su užuolaidomis. Nors žaliuzės ar roletai yra populiarus pasirinkimas, tačiau būtent miegamajame kambaryje jaukumo tai nesuteiks. Reikia rinktis užuolaidas. Beje, jų spalvas reikia derinti prie bendro interjero. Taip pat puikiai jaukumo suteikia tokios detalės, kaip lovos užtiesalai ir pagalvėlės. Sienų daugelis neįsivaizduoja be paveikslų, o jaukiam miegamojo interjerui tai tikrai tinka. Tik svarbu parinkti ne tik tinkamo dydžio, bet ir spalvų ar vaizdų paveikslus. Jie turi atrodyti gražiai ir jaukiai. Toks miegamasis kambarys bus puiki vieta poilsiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *