Kelionė po dirbtinį mišką

Sinopsis: Sapne Ana patenka į mišką, kuriame auga dirbtiniai medžiai. Burtininkė jai duoda mįslę surasti stebuklingą grybą ir Ana leidžiasi ieškoti nuotykių.

I dalis – Katino šypsena

Netikri medžiai jūsų interjeruiPirmoje dalyje Ana pradeda savo kelionę būdama naiviai susižavėjusi. Ji grožisi mišku nesuprasdama, kad tai dirbtiniai medžiai. Miškas atrodo labai žalias, gyvybingas, saulės spinduliai krenta taisyklingomis formomis ir leidžia pajusti malonią žalsvą šviesą. Tačiau eidama per mišką Ana pastebi, kad paukščių balsai čia kažkokie kitokie. Tarsi visada sklistų kaip iš vienos pusės. Iš tiesų taip yra, nes dirbtinio miško sodininkas buvo įtaisęs du garsiakalbius iš abiejų pusių, vienam sugedus, garsas gali eiti tik iš vienos pusės. Tuomet Anos dėmesį patraukia kita detalė – ji nieko neužuodžia. Iš pradžių ji galvojo, kad taip yra, nes burtininkės trobelėje prisivalgė labai daug šokolado, kuris kuriam laikui visuomet šiek tiek iškreipia jos pojūčius, jusles. Tačiau dabar Ana supranta, kad čia kažkur yra kažkas rimčiau, ir reikia ieškoti, kaip su tuo kovoti, ką daryti.

Staiga virš vienos pušies taškos Ana pamato katino šypsena, vėliau atsiranda ir jos savininkas. Ji supranta, kad yra apie tokius dalykus girdėjusi istorijoje „Alisa stebuklų šalyje“. Ji paklausia katino, kaip jis gyvena. Katinas atsako, kad neblogai, nors pastaruoju metu maudžia protinį dantį. Turbūt jį teks ištraukti taip pat, kaip ir visiems šie yra pašalinami. Ana pasako, kad ji dar neturi protinių dantų, tačiau kai turės, irgi norės iš karto išsitraukti. Yra girdėjusi labai daug įvairių istorijų apie tai, kaip prasti krūminiai dantys beveik sunaikina, sugadina visą burną. Tada katinas paklausia, ar Ana žinanti, jog pateko į netikrą mišką, kuriame auga dirbtiniai medžiai. Ana netiki katinu, kol pati nepaliečia medžių ir netgi pabando jų atsikąsti. Katinas pasako Anai kelią, kur turėtų būti tikras stebuklingas grybas.

II dalis – Sliekas ant grybo

Pagal katino nurodymus Ana eina link tos pusės, kur skamba iš garsiakalbio paukščių dainos. Tikras grybas turėtų būti tiesiai už jo. Po valandos ji prieina tą vietą. Grybas nėra labai didelis, bet ant jo sėdi ir kaljaną rūko sliekas. Šis pasiūlo Anai atsikąsti. Ji atsikanda ir akimirksniu ima augti į viršų. Ji auga, kol pasieka stiklines vitrinos lubas, kol vitrina išdūžta, kol ji tampa normalaus žmogaus dydžio ir pamato, kad iki dabar vaikščiojo po netikrą mišką iš miesto plano maketo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *