Pirmąkart į keltą. Kelto bilietai ir kiti svarbūs dalykai

Kelto bilietus įsigyti, nutarus pirmąkart keliauti šia transporto priemone, nėra itin paprasta. Kaip ir visais klausimais, yra tam tikrų subtilybių, apie kurias ne visuomet informuojami keltų bilietus perkantys asmenys. Suprantama, ir pati kelionė, nusiteikimas bei pasiruošimas jai nemenkai „kvaršina“ galvą, tad gerokai prieš visa tai reikėtų domėtis internete, forumuose, spaudoje bei išklausyti keliautojų rekomendacijas ir patarimus, kad sklandžios kelionės nepagadintų „šaukštas deguto“. Arba tiesiog kreiptis į kelionių agentūrą čia.

kelto bilietaiPradėjus studijuoti keltų paslaugas siūlančias įmones, įsitikinsite, kad nėra kuo per daug ir domėtis. Iš vienintelio Lietuvos uosto – Klaipėdos – kursuojantys keltai teikia tas pačias paslaugas, taigi, pasirinkimo čia nedaug – vienintelė Baltijos jūra ir vienintelis toks mūsų šalies uostas, nebent pasirinktumėt keltą iš Rygos. Visai kas kita su kelto bilietais – juos siūlo ir parduoda ne tik keltų transporto bendrovės, bet ir įvairios kelionių agentūros. Kelto bilietus galima įsigyti ir realiai, ir internetu. Norint nemažai sutaupyti šiuo atveju, teks gerokai paklajoti interneto platybėse ir ištyrinėti kelto bilietų pardavimo rinką. Tikrai aptiksite tokių pardavėjų, kurie siūlo patrauklią nuolaidų sistemą, palankius pasiūlymus keliaujantiems su šeimomis, tiems, kas keltu keliasi su savo automobiliu. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose.

Patarimas nr. 1: pirkti kelto bilietus internete yra daug pigiau nei realybėje. Be to, užsisakant kelto bilietus internetu, nereikės mokėti užsakymo telefonu ar užsakymo kasose mokesčio. Kelionių agentūros irgi patrauklios tuo, kad ten išvengsite užsakymo mokesčio

Patarimas nr. 2: jei dvejojate, ar į kelionę pasiimti vaikus, nes turėsite daug išlaidų, tai, atidžiai peržiūrėjus bilietų pasiūlymus, galima atrasti net tokių nuolaidų variantų, kaip visiškai nemokamas vaikiškas kelto bilietas. Suprantama, kaip liaudis sako, „nemokamo nieko nebūna“, tad vertėtų išsiaiškinti visas pasiūlymo sąlygas, kad nebūtų staigmenų palikus krantą.

Patarimas nr. 3: plaukti keltu visuomet yra pigiau darbo dienomis nei savaitgaliais. Taip pat, jei nėra svarbu keltis keltu konkrečiomis datomis, o tikslas – poilsinė ar pažintinė kelionė, vertėtų ją planuotis ne pačiu šilčiausiu metu, nes tuomet daug mažesnės kelto bilietų kainos.

Patarimas nr. 4: kuo anksčiau įsigysite kelto bilietus, tuo mažiau už juos mokėsite, nei tai darydami paskutinę dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *