Kol pastatė namą, šeima išsiskyrė

Sandarumo vertinimo sprendimaiŠiais laikais nelengva pastatyti namą, tai ir kainuoja, ir reikalavimų daugiau. Atliekami kadastriniai, geodeziniai, taip pat sandarumo matavimai, svarbu užtikrinti namo kokybę ir šilumą. Tad jaunos šeimos retai kada namą pasistato per metus ar du, tai dažniausiai užtrunka daugiau laiko, net iki dešimties metų. Tačiau vienos jaunos šeimos istorija rodo, kad ne visada gerai taip ilgai statyti namą, nes per tiek laiko gali ir šeima subyrėti. Aišku, subyra tik tai, kas netvirta.

Ėmė būsto paskolą

Jauna šeima gyvenimą pradėjo pas uošvius bute. Vietos buvo daug, tačiau norisi gyventi atskirai. Kadangi abu svajojo turėti savo žalią plotą ir baltą namą, negąsdino net sudėtingesniu tapęs energinio naudingumo sertifikatas. Abiems norėjosi statyti namą. Iš pradžių dar nesutarė, kaip ir ką, iškart ėmė būsto paskolas, rašė projektus ir prasidėjo statybos.

Žmona norėjo gražaus namo

Deja, būtent jų eigoje ėmė ryškėti, kad požiūris į namo statybas ne visai sutampa. Žmona norėjo labai gražaus namo, jai itin daug dėmesio norėjo skirtis dekoratyvumui. Vyras buvo linkęs daugiau investuoti į apšiltinimą, konstrukcijas, o gražumui pataupyti. Taip ėmė rastis nesutarimai, vos pradėjus vieną rimtesnį gyvenimo projektą.

Užtruko statybos ir šiltinimas

Tačiau statant bėgo metai, pinigų vis trūko. Paaiškėdavo, kad tai vienas, tai kitas dalykas kainuoja daugiau, vyras prarado darbą, tekdavo važinėti į užsienį. Per tiek laiko lėtai statant namą pasikeitė ir šiltinimo reikalavimai,sandarumo matavimai dabar turėjo rodyti aukščiausią energinio naudingumo klasę. Žmona norėjo dar gražesnio namo, vyras norėjo dar šiltesnio, abu ėmė kankinti ir nepriteklius, pinigų stygius.

Dėl nesutarimų šeima subyrėjo

Sakoma, kad subyra tik tai, kas netvirta, o tvirta šeima gali būti nebent sugriauta. Tačiau netvirtai šeimai lemta subyrėti. Tad šie nesutarimai greitai parodė, kad vienas ir kitas turi priešingas nuomones bei, be to, mažą sutarumą. Vienas nori daryti vienaip, kitas nori daryti kitaip, abu vienas kitam nenori leisti daryti savaip. Karo kirvį galima ir iš nieko nulipdyti, o verdant tokiems nesutarimams ėmė aiškėti, kad ši pora kartu nebus.

Tuščias namas

Išsiskyrus namas kaip tik buvo baigtas statyti. Prasidėjo bylos procesas – kas daugiau investavo, kieno paskola didesnė, kas daugiau laiko skyrė, ir ką dabar daryti su namu. Tai pavyzdys, kad svarbiausia yra mokėjimas žiūrėti į savo šeimą ir jai tarnauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *