Meilės horoskopas dienai

HoroskopaiJeigu norite turėti darnius santykius, meilės horoskopas dienai jums padės juos atrasti, sukurti ir sustiprinti. Štai keletas bendrų dėsnių, kurie tiks daugeliui zodiako ženklų. Žvaigždės šią dieną yra vidutiniškai palankios – yra rizika ir turėti kivirčų, ir galimybė užmegzti naujus romantinius ryšius. Sėkmingas skaičius visiems ženklams – 6. Blogas ženklas, po kurio reikia pasidaryti apsivalymą vandeniu ir druska – jeigu nuo lentynų pačios nukrenta knygos.

Geri ženklai

Meilės horoskopas dienai išskiria nemažai ženklų, kurie turi tikrai didelę galią padėti sustiprinti santykius ar atrasti naujus romantinius ryšius. Šį kartą meilės energija glūdi maiste. Valgykite kuo daugiau daržovių – kopūstų, pupelių, žirnių. Gaminkite troškinius su aštriais meksikietiškais prieskoniais, valgykite tokį aštrų maistą, kad net burna degs. Tai pripildys jūsų sielą aistros, kuri labai reikalinga, norint įžiebti meilės kibirkštį. Venkite pieno produktų, nes jie balti ir nekurstantys jokių emocijų, jeigu valgysite sūrį, tai nebent pelėsinį, kuris turi daugiau spalvų. Gėrimai: kakava, arbata, kokteiliai. Negerkite pieno, kefyro ir jogurto, ypatingai venkite pasukų, nes esant Plutono planetos įtakai, pasukų gėrimas gali neatitaisomai pakenkti jūsų santykiams. Žinokite tai, ir perduokite ir kitiems, kurie tiki tokiais dalykais.

Blogi ženklai

Saugokitės paukščių – taip jums linki dienos horoskopas meilei. Paukščiai gali visus savo blogiausius jausmus išlieti ant jūsų. Neikite į tas vietas, kur yra paukščių ir kur jie ką nors gieda, nes paukščio giesmė gali būti lemtinga, ji gali atnešti nelaimę. Labai blogas ženklas – pamatyti du gandrus lizde, vienas sėdi, kitas tupi. Taip pat blogi ženklai, galiojantys tik Šaulio, Avino ir Žuvų ženklui: jeigu pamatote, kad kažkas gatvėje parkrito, jeigu sutinkate aukštą blondiną raudonomis akimis, jeigu kažkas jūsų paklausia kiek valandų, o jūs atsakote ne iš karto, o pas, pavyzdžiui, ilgiau kaip tris sekundes.

Slaptos įtakos

Taip pat jūs galite padaryti ir kelius gudravimus bei savo horoskopą pakreipti tinkama linkme. Jeigu jau taip nutiko, kad pamatėte blogus ženklus, o gerų įtakų šiandien negavote pakankamai daug, tuomet jums dar galima išsigelbėti naudojant slaptos įtakos ženklus. Tinka amuletų nešiojimas – jis visada apsaugo nuo blogų dalykų. Nešiokite amuletus, pagamintus iš žemės žaliavų, nes žemė dabar turi saugančią energiją (išskyrus Vėžiams – jiems žemės amuletai bus pragaištingi, reikia rinktis akmenis, išplukdytus jūros). Padėti visiems ženklams apsisaugoti nuo blogų įtakų taip pat gali pernykščio vyno saikingas vartojimas, tik tai darykite ne vieni, o kartu su savo antrąja puse. Skorpionų ir Šaulių poroms labai didelė galimybė išsiskirti, saugokitės visais įmanomais būdais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *