Vestuvių muzikantai – kaip išsirinkti?

Vestuvių muzikantaiKiekvienų vestuvių atmosferai neužtenka tik šventiškos nuotaikos ir iš esmės pačios šventės, visą vestuvių nuotaiką dažniausiai kuria muzika, kurios pasirinkimas tampa nemažu galvos skausmu kiekvieniems jauniesiems. Pagal asmeninius poreikius, šventės dydį bei asmeninį biudžietą šiandien kiekvienas žmogus turi pasirinkimą – negyva muzika, DJ‘ėjus, profesionalūs vestuvių muzikantai ar mėgėjai bei saviveiklininkai – kiekvienas atras sau optimaliausią variantą. Todėl muzika, kuri gros jūsų vestuvėse turėtų būti vienas iš pirmųjų jūsų pasiruošimo darbų. Apžvelgsime kiekvieną anksčiau minėtą variantą tam, kad galėtumėt tinkamai apsispręsti ką išsirinkti.

Nuo asmeninės muzikos iki muzikantų su viso vakaro programa

Negyva muzika puikiai tinka ypatingai siauro biudžeto vestuvėms, kuriose dalyvauja tik patys artimiausi žmonės. Dainų grojaraštį galėsite susidaryti patys, tačiau nepamirškite, jog kažkas turės prižiūrėti dainų persijungimus ir kitas smulkmenas, jei kas nors atsitiktų, todėl arba patys pasiruoškite tvarkyti šį reikalą arba pabandykite surasti artimąjį, kuris galėtų būti atsakingas už sklandžią muziką.

Negyvos muzikos alternatyva, kuri išsprendžia atsakingo žmogaus trūkumo klausimą – tai vestuvių DJ‘ėjus. Jo kaina, žinoma, didesnė, tačiau prieinama ir ne ypatingai plataus biudžeto žmonėms. Rinkdamiesi DJ‘ėjaus paslaugas būsite tikri, jog visuomet turėsite už muziką atsakingą žmogų. DJ‘ėjus visuomet atsiveža savo aparatūrą bei savo grojaraštį, tačiau visuomet suteikia galimybę ir individualiems pasiūlymams. Išnaudokite DJ‘ėjų visapusiškai – užsisakykite karaokės paslaugą, kuri gali įnešti geros nuotaikos į vestuves ir suteikti smagią pramogą, kuria reikės rūpintis ne jums, o DJ‘ėjui.

Ir žinoma, pats paklausiausas variantas – tai vestuvių muzikantai. Jie dažniausiai skirtomi į tris tipus – profesionalus, saviveiklininkus bei mėgėjus. Turėdami didesnį biudžetą ir šventę, privalote pasirūpinti svečių užimtumu bei linksminimu, todėl turėsite užsakyti vestuvių vedėjus-muzikantus, kurie rūpinsis vakaro eiga. Jei galite sau leisti, rinkitės profesionalus, tuomet tikrai galėsite garantuoti sau ir artimiesiems gerą šventę – laiku ir vietoje pastebėtas ir paryškintas emocijas, užimtumą, kuris linksmins įvairaus amžiaus svečius bei gerą muziką. Turėdami mažesnį biudžetą galite ieškoti saviveiklininkų, kurie taip pat dirba gerai, tačiau nėra dar laikomi profesionalais. Taip pat bandykite investuoti daugiau laiko ir ieškokite gabių mėgėjų muzikantų, kurie tik pradeda savo karjerą, tačiau turi didžiulį potencialą ir geri atsiliepimai bei reklama jiems pradžiai kur kas svarbesnė nei aukštas honoraras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *