Paskola kaip investicija

Kartais greitieji kreditai gali suveikti kaip investicija. Atrodo, skolinamės, gauname pinigus, o dar ir už palūkanas susimokame, tačiau iš tiesų toks dalykas kartais gali suveikti tiesiog kaip investiciją. Kada Mogo paskola, ar bet koks kitas kreditas virsta investicija?

Mokslai

Investuokite pasiskolintus pinigusAr esate girdėję, kad mokslai yra geriausia investicija? Toks pasakymas ypač tinka tiems žmonėms, kurie studijuoja išties geruose universitetuose bei tokias specialybes, pagal kurias galima dirbti tikrai tik baigus tam tikrus mokslus (tarkime, mediciną). Šiais laikais gausu žmonių, kurių nebedomina studijos, nes jie žino, kaip efektyviau praleisti laiką. Tarkime, kam studijuoti verslo vadybą kokioje nors kolegijoje, gaišti ten laiką, jeigu galima išsiversti ir be to, jeigu pakaktų tiesiog iškart kurti savo verslą? Taigi, jeigu jums prireikė studijuoti, nebijokite skolintis studijų kainai sumokėti. Kai pasirinkta teisinga specialybė – visi greitieji kreditai bus uždirbti ir grąžinti.

Verslo pradžia

Kalbant apie tiesiogines investicijas, žinoma, kad negalima paneigti, kad pats geriausias to pavyzdys yra naujo verslo pradėjimas. Kartais jaunimas turi tikrai genialių idėjų, tačiau nesiryžta jų realizuoti, kadangi tam reikia turėti pradinių investicijų. Būtent – investicijų. Pinigų, kurie galbūt taps nuostabiu virusu ir esant sėkmei bei protingai strategijai pasidaugins, arba bus prarasti negrįžtamai. Tačiau baisu yra tai, kad taip dažnai jaunimas savo idėjas pamiršta ir net nepabando. Gal laukia kitokių laikų, kai net nereikės skolintis – ir taip galės iš karto viską gauti, ką panorės. O paskui užsiima šeima, išvažiuoja dirbti į Norvegiją žuvies fabrikuose, ir taip viskas ir lieka… Tad, norint, kad kažkas gautųsi, reikia surizikuoti, kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Šampaną gerti kaip tik gal ir padės Mogo paskola, arba kokia nors kita iš kitur gauta. Svarbu nenumesti savo idėjų, realizuoti karščiausias savo svajones, juk nuo svajonių viskas ir prasideda.

Tobulėjimas

O dabar dar kartą grįžkime į temą apie tobulėjimą. Sakėme, kad aukštasis mokslas yra investavimas į save. Tačiau nepasakėme, kad apskritai – bet koks, bet kuris mokslas yra investavimas į save. Taip tikrai ir yra. Mes kiekvienas galime į save sudėti labai daug, ir taip tapti vertingesniais, o būdami vertingesniais – ir daugiau uždirbti. Jeigu reikės, pradžiai gali pasitarnauti greitųjų kreditų, paskolų teikiama parama, vėliau grąžinsite. Mokykitės kalbas, sportuokite, įgykite naujų įgūdžių – darykite viską, bet ne stovėkite vietoje ir, tuo labiau, ne pelkėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *