Reklaminiai lankstinukai, katalogai ir dar daugiau – viskas Jūsų poreikiams

Sukūrę paslaugą ar prekę tikrai norite, kad apie ją sužinotų kuo platesnė auditorija. Iš didelės reklamos formų pasiūlos IRV lankstinukai Jums patiks plačiu formų ir galimybių pasirinkimu.

Lankstinukai – vienas populiariausių tiesioginės reklamos formatų Lietuvoje. Tai sąlyginai nebrangus ir plačiai pritaikomas reklamos būdas. Lankstinukuose gali būti sutalpinama daug reklaminės informacijos, kuri klientui bus naudinga ir atsakys į pagrindinius klausimus apie Jūsų siūlomą prekę ar paslaugą. Lankstinukai potencialius naudos gavėjus pasieks įvairiuose renginiuose, parduotuvėse, paštu, gatvėje ir dar begale kitų būdų. Tereikia apsispręsti, kokio lankstinuko norite ir susisiekti su spaustuvės kolektyvu.

Galite rinktis iš tokių IRV lankstinukų formatų:

Lankstinukai A4 (2 lenkimai), galutinis formatas 1/3 A4 Lankstinukai A4 (1 lenkimas), galutinis formatas A5 Lankstinukas A5 (1 lenkimas), galutinis formatas A6

IRV – profesionali spaustuvė, sukaupusį ne vienų metų patirtį ir dirbanti su profesionalia spaudos įranga, į kurią nuolat investuojama, kad būtų visos galimybės patenkinti išskirtinius poreikius ir aukščiausius reikalavimus keliantį klientą. IRV lankstinukai gali būti spausdinami ant skirtingo popieriaus, taip pat jie gali būti skirtingų formatų ir skirtingai sulankstomi.

IRV siūlo kompleksinius reklaminės spaudos sprendimus – pradedant nuo reklaminės medžiagos maketavimo ir baigiant jos pristatymu bei platinimu. Viskas vienoje vietoje. Taigi sutarę dėl to, kaip viskas turi būti, Jūs nebeturėsite rūpintis daugiau niekuo.

IRV katalogai tiems, kas turi daug prekių ar siūlo platų asortimentą paslaugų, kurias nori visas bent trumpai pristatyti potencialiems klientams. IRV spaustuvės kolektyvas žino, kad katalogas pristato ir atspindi Jūsų įmonę, todėl turi būti paruoštas atsakingai ir kūrybingai. Jei Jums reikia patogaus, talpaus, įvairaus formato, storio, dizaino, kupino informacijos leidinio, tuomet katalogas yra kaip tik tai. Galimi įvairūs segimo būdai.

Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Savo lūkesčius ir įsivaizdavimus aptarkite su patyrusiais vadybininkais ir kartu atrasite geriausią variantą. Drąsiai išdėstykite, koks reklaminio leidinio tikslas, kokie Jūsų poreikiai ir lūkesčiai. Tik bendradarbiaudami sukursite patį geriausią reklaminį variantą.

IRV pabrėžia, kad nori didžiuotis savo klientais, o ne aptarnauti ir pamiršti… Dėl darbų kokybės, greičio, geros įrangos, komandos darnumo ir požiūrio į klientą, šia spaustuve pasitiki labai daug rimtų užsakovų. Galbūt Jūs renkatės būti vienu iš jų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *