Šiltojo metų sezono eksterjeras

Baldai laukuiŠiltuoju metų sezonu norisi didžiąją dalį laiko praleisti lauke, todėl būtina pasirūpinti namų eksterjeru. Lauko baldai jūsų kieme gali ne tik atlikti savo paskirtį, tačiau ir padėti kurti jaukią atmosferą bei pabrėžti namų dizainą. Šiandien didelė baldų įvairovė leidžia greitai ir nesunkiai paruošti savo namų kiemą vasaros sezonui, tačiau jei jaučiate poreikį savo kieme turėti kažką unikalaus ir savito, galite užsisakyti baldus pagal savo individualius poreikius, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad tokių baldų gamyba gali užtrukti, todėl tuo reikėtų pradėti rūpintis dar kur kas anksčiau.

Būtinieji kiemo baldai

Šiltąjį metų sezoną be galo smagu valgyti lauke – pusryčiauti su šeima prie vieno stalo šviečiant ryto saulei ar vakare pasikviesti draugus ir paruošti šašlykinę puikiam vakarui. Juk maistas tampa kur kas skanesnis, kai jį valgome gryname ore. Todėl kiekvienam kiemui privalu turėti tvirtą stalą bei suolus ar kėdes. Domus galerija, viena populiariausių Lietuvoje pagalbininkių kuriant namus, siūlo didelę įvairovę stalų, suolų, kėdžių ir net BBQ įrangą ar lauko baro staliukus. Jie visada pasižymi išskirtiniu stiliu ir aukšta kokybe, todėl verta užsukti pas juos.

Nemažiau svarbu pasirūpinti ir šviesa, poilsio zona ir lauko dizainu. Hamakai ir lauko sofos ar gultai yra lauko baldai, kurie savo populiarumu neatsilieka nuo BBQ įrangos ar stalų bei kėdžių. Renkantis šiuos baldus reikėtų investuoti į kokybę tam, kad įsigytas gultas galėtų išlikti tvirtas įviariomis oro sąlygomis ir savo poilsio zonoje jį galėtumėte naudoti ne vienerius metus.

Nors vasarą dienos ilgos ir tamsos sulaukiame ne taip greitai, tačiau lauko žibintai yra vienas pagrindinių jūsų namų jaukumo kūrėjų. Juk be galo jauku vakare gerti arbatą lauke ir šnekėtis su šeimos nariu šiltame vasaros ore, kai virš jūsų sklinda jauki, natūrali žibinto šviesa.

Vasarą taip pat norisi savo kiemą papuošti gėlių žiedais, todėl viena populiariausių ir būtinų prekių yra gėlių vazonai. Tokia smulkmena kaip gėlių vazonai, tinkamai juos išsirinkus, gali padėti ne tik pabrėžti gėlių grožį, tačiau ir sukurti harmoniją su viso namo dizainu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *